Dentiss Logo

Mesleğini İngiltere’de Sürdürmek İsteyen Diş Hekimleri için Güzel Haber

VESTA Akademi’de, diş hekimlerinin kariyerlerini prestijli bir yolculukla İngiltere’ye taşımalarına rehberlik sunacak yepyeni bir program başlıyor. Hem de hekimlik prestijinden taviz vermeden, Burger King veya Starbucks'ta çalışmak zorunda kalmadan. Vestiyer Grup Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Bülent Manav, bu yeni projeye dair bir yazı kaleme aldı.
07.10.2020       15.52.11

İngiltere’de diş hekimliği yapabilir miyim? Nasıl giderim? Denkliğim var mıdır? Turist vizesiyle giderim, denklik alıncaya kadar da Burger King veya Starbucks'ta falan çalışıp idare ederim diye düşünüyorum, sen ne dersin? VESTA Akademi, diş hekimlerinin sıkça sorduğu bu sorulara cevap verebilmek için uzun uzun çalıştı.

Mezuniyet sonrası eğitimleriyle öne çıkan akademide, diş hekimlerinin kariyerlerini prestijli bir yolculukla İngiltere’ye taşımalarına rehberlik sunacak yepyeni bir program başlıyor. Hem de hekimlik prestijinizden taviz vermeden, Burger King veya Starbucks'ta çalışmak zorunda kalmadan.

VESTA Akademi, İngiltere’de faaliyet gösteren diş hekimliği eğitim kurumları ile on yılı aşkın bir süredir yakın temasta ve ortak etkinlikler düzenliyor. Ayrıca 2010 yılında Londra’da kurduğu Knightsbridge Academy bünyesinde, gerek İngiltere ve Türkiye’de gerekse dünyanın başka bir çok ülkesinde diş hekimleri için eğitimler gerçekleştiriyor.

VESTA Akademi, Knightsbridge Academy, College of Medicine & Dentistry ve Ulster University işbirliği ile oluşturulan bu yeni program üzerinde iki yılı aşkın bir süre itinalı bir çalışma yürütüldü. Vestiyer Grup Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Bülent Manav, bu yeni projeye dair bir yazı kaleme aldı. Diş Hekimi Bülent Manav, bu kariyer yolculuğunu çıkmak için taşınması gereken kriterleri “Diş hekimi veya diş hekimliği fakültesi 5. sınıf öğrencisi olmak ile İngilizce biliyor ve bunu belgeleyebiliyor olmak” sözleriyle sıralıyor. Daha kapsamlı bilgiyi ise konuyla ilgili olarak düzenlenecek toplantıda Dr. Mustafa Bekerecioğlu’ndan öğrenmek mümkün olacak. İlgilenen diş hekimleri bu linkteki yazıyı okuyup, sonundaki mini anketi doldurarak kariyer yolculuğuna hemen şimdi başlayabilir.


Reklam
Reklam

Elif Taman Yazıcı
29.09.2021 10.03.34

Sayın Hülya Hanım, VESTA’ya göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için yürekten teşekkürler. Diş hekimlerinin kariyerlerini prestijli bir yolculukla İngiltere’ye taşımalarına rehberlik sunacak program kayıtları devam etmektedir. Tüm sorularınız için siz de aşağıdaki telefon numaraları veya eposta adresinden İlhan Köse ile iletişim kurabilirsiniz. 0212 481 02 20 / 0555 518 87 27 [email protected]

Hülya Özkoyuncu
26.09.2021 00.57.40

Oglum için araştırma yapıyorum. 5. Sınıf diş Hekimliği öğrencisi. Ingiltere'de kariyerine devam etmek ister. Bunun için ne yapmamız gerekiyor. Bir master bir Dr eğitimimi alması gerekiyor.

Elif Yazıcı
17.08.2021 10.22.39

Sayın Naz Hanım. Öncelikle VESTA'ya ilginiz için teşekkür ederiz. İngiltere Dental Kariyer Yolculuğu Programı Bilgilendirme Toplantısı hakkında fiyat, içerik, tarih vb bilgileri incelemek veya online kayıt olmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz: https://www.drvesta.com/Ingiltere-Dental-Kariyer-Yolculugu-Programi-Bilgilendirme-Toplantisi-e80-tid152-sec135-tr.html Bilgi almak ve toplantıya kayıt için 0555 518 87 27 no'lu telefondan eğitim sorumlusu arkadaşımız İlhan Köse ile de iletişim kurabilirsiniz. Veya dilerseniz siz telefon numaranızı bizimle paylaşınız, arkadaşımız sizi arayıp bilgilendirsin. Sizi de aramızda görmek dileğiyle, saygılar sunarız.

Naz kaya
15.08.2021 17.14.18

Diş hekimliği 5. Sinif öğrencisiyim. Eğitimine veya mezuniyetten sonra mesleki hayatıma İngilterede devam etmek istiyorum.

ilhan Köse
11.01.2021 10.26.11

Sayın Pınar Hanım, VESTA’ya göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için yürekten teşekkürler. Diş hekimlerinin kariyerlerini prestijli bir yolculukla İngiltere’ye taşımalarına rehberlik sunacak program kayıtları devam etmektedir. Tüm sorularınız için siz de aşağıdaki telefon numaraları veya eposta adresinden benimle iletişim kurabilirsiniz. 0212 481 02 20 / 0555 518 87 27 [email protected]

pınar
10.01.2021 09.37.02

3 yıldır diş hekimliği yapıyorum ve kariyerime ingilterede devam etmek istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor? ingilizcem intermediate seviyededir ancak üniversite denkliği için herhangi bir sınava girmeli miyim? ya da doktora yapabilir miyim?

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.