Dentiss Logo

Roland DG, Yeni VW-S1 Baskı Rengi Eşleştirme Aracı Sayesinde Renk Tutarlılığını Basitleştiriyor

Roland DG, bir Roland yazıcıda ve Roland yazıcılar arasında renk eşleştirmesini kolaylaştırmak ve daha hesaplı hale getirmek için tasarlanan yeni bir araç olan yenilikçi VW-S1 densitometrenin dünya çapında piyasaya sürüldüğünü duyurdu.
09.10.2020       10.37.16

Birden fazla yazıcı arasında daha basit renk eşleştirmesi

Roland DG, bir Roland yazıcıda ve Roland yazıcılar arasında renk eşleştirmesini kolaylaştırmak ve daha hesaplı hale getirmek için tasarlanan yeni bir araç olan yenilikçi VW-S1 densitometrenin dünya çapında piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

VW-S1, Roland'ın güçlü VersaWorks 6.8 RIP'inin yazıcı renk eşleştirmesi fonksiyonuyla çalışan, kullanımı kolay bir USB cihazı. Bu, zaman içinde bir yazıcıdan ya da iki uyumlu yazıcı, örneğin aynı mürekkep tipine, yapılandırmaya ve baskı ayarlarına sahip, aynı model iki ya da daha fazla Roland cihaz arasında renk çıkışının tutarlılığını garanti ediyor.

Renk tutarlılığı, çabucak

Kullanıcılar VW-S1'i kullanarak, hepsi de tutarlı renklere sahip olmak üzere, bir müşterinin hacimli işini birden fazla yazıcıyla üretebilir ya da iki yazıcıyla büyük, kombine bir grafik yazdırabilir ya da bir yazıcıdan uzun bir süre boyunca aynı kalitede çıkış üretebilir. Bu sayede zaman tasarrufu sağlanabilir, atık miktarı azaltılabilir ve tekrarlanan siparişler arasında baskı kalitesi geliştirilebilir; hepsi de mutlu müşteriler kazandırır.

Cihaz TrueVIS, VersaCAMM, VersaSTUDIO ve VersaUV yazıcılarla ve Roland DG yazıcılarla/kesicilerle uyumlu. İşaret ve gösterge, baskı kişiselleştirme, etiket ve ambalaj, tekstil ve giyim sektörlerinde de faaliyet gösteren şirketler, canlı renklerde, nefes kesici ürünler yaratmak için bu sistemlere güveniyor.

Roland DG müşterileri için tasarlandı

"VW-S1 müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek için geliştirildi" diyor Roland DG EMEA iş geliştirme ve ürün yönetimi müdürü Paul Willems. "Kullanıcılarımız bize başka cihazların pahalı ve kullanımının zor olduğun söylüyor, bu nedenle yeni Roland VW-S1 erişilebilir bir fiyata sahip, az bakım gerektiriyor ve sezgisel VersaWorks 6 RIP sayesinde kullanımı kolay.

"Bu mevcut Roland müşterileri ve Roland'a yatırım yapmayı düşünen kişiler için harika bir ilave. Teknolojimiz piyasanın değişen ihtiyaçlarını yansıtmak için sürekli gelişim halinde."

Yeni VersaWorks 6 RIP yazılımı

VersaWorks 6.8, Roland'ın dört yeni özellikle güncellenen, en son RIP ve baskı yönetimi yazılımı. Bunlara değişken veri basma limitinde on kat artış, simülasyon profil yönetimi, çoklu iş gruplaması ve yeni bir Pantone kütüphanesi dahil. Mevcut VersaWorks kullanıcıları en son sürüme ücretsiz olarak yükseltebilir, VersaWorks yazılım sayfasını ziyaret etmeleri yeterli.

Yeni VW-S1 baskı rengi eşleştirme aracı hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.rolanddg.com.tr adresini ziyaret edin.

Roland DG Corporation Hakkında

Roland DG Corporation, dünyanın önde gelen dijital baskı çözümleri sağlayıcısıdır. Şirketin inkjet yazıcıları, bas/kes cihazları ve kesim makineleri, afişler, tabelalar, araç grafikleri ve etiketler dahil geniş bir yelpazede promosyon ürünleri oluşturmak, giyim eşyaları ve akıllı telefon kılıfları gibi kişisel eşyaları özelleştirme hizmetleri sunmak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Son zamanlarda Roland DG, bireylerin kendine özgü, benzersiz bir şekilde tasarlanmış ve dekore edilmiş ürünler yaratma arzusunu artırarak umut verici yeni bir perakende anlayışını başlattı. Şirketin COTO bölümü, müşterilerin kendi hediyelerini, kıyafetlerini ve değerli hatıralarını tasarlamalarını ve unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlayan tescilli tasarım ve baskı yönetimi yazılımını geliştirdi.

Daha fazla bilgi için lütfen rolanddg.com.tr adresini ziyaret edin.


Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.