Dentiss Logo

TDB’nin 26. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi Ertelendi

Türk Dişhekimleri Birliği’nin (TDB) 26. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi, 2-5 Eylül 2021 tarihlerine ertelendi. Covid-19 pandemisi nedeniyle ikinci kez ertelenen kongre, Diyarbakır’da gerçekleştirilecek.
29.03.2021       11.31.14

Türk Dişhekimleri Birliği (TDB), kongrelerinin ertelendiğine dair bir açıklama yayınladı. Açıklamada “Son bir yıldır tüm dünyayı ve ülkemizi etkileyen COVID-19 salgını, dalgalanmalar ve alevlenmelerle maalesef hala devam etmektedir. Bu süreç yaşam şeklimizi, çalışma prensiplerimizi ve kuşkusuz uzun vadedeki tüm plan ve programlarımızı değiştirmemize neden olmaktadır. Türk Dişhekimleri Birliği olarak bu zor günlerde aldığımız tüm kararlarda en büyük önceliğimiz daima toplum sağlığını korumak olmuştur.

Pandemi sürecinde yaşanan belirsizlik nedeniyle Merkez Yönetim Kurulumuz tarafından 27-30 Mayıs 2021 tarihlerinde Diyarbakır’da yapılması planlanan TDB 26. Uluslararası Dişhekimliği Kongresinin; tüm diş hekimlerinin, katılımcıların, sektör temsilcilerinin ve firmaların kazanılmış hakları saklı kalmak kaydıyla, ikinci kez ertelenerek 2-5 Eylül 2021 tarihlerinde yapılmasına karar verilmiştir” ifadeleri yer aldı.

REKLAM


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam


Yorum Ekle
Copyright © Vestiyer Yayın Grubu, 1989-2021. Tüm Hakları Saklıdır.