Dentiss Logo

Sağlığın Geleceği, The Future Healthcare 2021 Konferansı’nda

Sağlığın geleceğine yakından bakmak isteyenler, hibrit formatlı The Future Healthcare 2021 Konferansı’nda buluşacak. Ufuk açıcı yeni teknolojiler, çığır açan tedavi yöntemleri, CrisPR gen makası, geleceğin hastaneleri, sağlıkta yapay zeka, sanal gerçeklik, robotik uygulamalar, nano-teknoloji, kişiselleştirilmiş tıp, giyilebilir teknolojiler ve uzay tıbbı, konferansın konularından sadece birkaçı.
30.03.2021       16.50.19

Türkiye’nin en büyük sağlık ve sağlık teknolojileri konferanslarından The Future Healthcare İstanbul Uluslararası Konferansı'nda, Türkiye’den ve yurt dışından sağlık sektörünün öncü isimleri bir araya gelecek. Tazefikir ve Future X Events tarafından 20-21-22-23 Mayıs 2021'de tarihi Fişekhane’de düzenlenecek konferansın avantajlı bilet satışı dönemi devam ediyor. The Future Healthcare İstanbul Uluslararası Konferansı’nın bilet satış süreci aynı zamanda, sağlıklı nesillerin yetişeceği daha yeşil bir Türkiye için yapılan “1 Bilet Eşittir 1 Ağaç” projesine dönüşüyor. Konferans için satılan her bir bilet için Ege Orman Vakfı iş birliği ile bir ağaç dikiliyor.

İlk olarak 2019 yılında yapılan ve alanında önemli bir boşluğu doldurarak dünya çapında bir etki yaratan konferans, 2021’de 10 binden fazla doktorun, 4 binden fazla eczacının, binlerce tıp öğrencisinin yanı sıra resmi kurumların temsilcilerinin katılımıyla yapılacak. Hibrit bir formatta hem fiziksel katılımla hem de online olarak düzenlenecek olan The Future Healthcare İstanbul 2021’de, sağlık sektörünün öncü isimleri ilham veren oturumları ile geleceğin sağlık temalarını ve trendlerini ele alacak.

The Future Healthcare 2021’de, sağlığın geleceği ile ilgili ufuk açıcı yeni teknolojiler, çığır açan tedavi yöntemleri, CrisPR gen makası, geleceğin hastaneleri, sağlıkta yapay zeka, sanal gerçeklik, robotik uygulamalar, nano-teknoloji, kişiselleştirilmiş tıp, giyilebilir teknolojiler, büyük veri, geleceğin sağlıklı yaşam şehri, koruyucu tıp, OTC’nin geleceği, uzay tıbbı, tıp eğitimi gibi pek çok konuda değerli konuşmacılarla ilham verici oturumlar gerçekleştirilecek. Covid 19 özel oturumunda ise küresel iklim değişikliği, salgın hastalıklar ve mega trendlerin sağlığa etkisi masaya yatırılacak.

Haber: Elvan Genç (VYG)

REKLAM


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.