Dentiss Logo

ROOTS SUMMIT için 2022 Tarihi Açıklandı

Dünyanın dört bir yanındaki endodontistleri buluşturan ROOTS SUMMIT, 1990'ların sonlarından itibaren, endodontik tedavi uygulamasının herhangi bir yönüne dahil olan herkesin erişebileceği, açık ve kapsayıcı bir küresel öğrenme platformu olma misyonu taşıyor. Pandemi tedbirleri nedeniyle ertelenen zirve için yeni bir tarih açıklandı.
14.04.2021       17.09.52

Yüzden fazla ülkede temsil edilen, herkesin erişebileceği açık ve kapsayıcı bu küresel öğrenme forumu olan ROOTS SUMMIT, endodontik tedavi, hastaları etkileyen çeşitli konular, prognoz, güncel literatür, yeni ekipman ve diğer konuların yanı sıra yeni prosedürler ve protokoller ile ilgili tartışmalar, profesyonel ve saygılı bir şekilde sürdürülmesini sağlamak için tamamen gönüllü bir endodontist grubu tarafından yönetiliyor.

2020 buluşması 2021 yılına alınan zirve için yeniden bir erteleme duyurusu yapıldı. ROOTS SUMMIT, katılımcıları 26-29 Mayıs 2022 tarihleri​​ arasında Prag'a davet ediyor. Dört günlük zirve, son trend ve yeniliklerle tanışmak, ilham verici eğitim ve tartışmalara katılmak için doyurucu bir program sunuyor. ROOTS SUMMIT web seminerleri ile evinizin rahatlığında CE puanı kazanmak da mümkün. Güncel etkinlik tarihi için topluluğun Facebook sayfasını takip etmekte yarar var.

REKLAM


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam


Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.