Dentiss Logo

Jo E. Frencken’den Atravmatik Restoratif Tedavi Rehberi

Jo E. Frencken’in imzasını taşıyan “Minimal Girişimsel Diş Hekimliği ile Atravmatik Restoratif Tedavi Sanatı ve Bilimi” isimli kitap, Prof. Dr. Ece Eden’in Çeviri Editörlüğü ile artık Türkçe. Vestiyer Yayın Grubu etiketiyle sunulan kitap, Covid-19’un diş hekimliği mesleğinde neden olduğu değişimde, hekimlerin yardımcısı olacak.
03.12.2021       17.03.18

Hava yolu ile bulaşan bir hastalık olarak Covid-19, diş hekimliği mesleğini doğrudan etkiledi. Buna paralel olarak çürük diş dokusunun uzaklaştırılması ve aerosol oluşumu arasındaki yakın ilişki ve diş çürüğünün nasıl bir hastalık olduğuna olan bakış açısının farklılaşması, diş hekimliği mesleği açısından da bazı değişimleri kaçınılmaz kıldı. Artık gündemde, minimal girişimsel yaklaşım var.

Bu noktada yayımlanan Jo E. Frencken’in imzasını taşıyan “Minimal Girişimsel Diş Hekimliği ile Atravmatik Restoratif Tedavi Sanatı ve Bilimi” isimli kitap, minimal girişimsel yaklaşım ve bu konsepte son derece uygun aerosol oluşturmayan bir uygulama olan Atravmatik Restoratif Tedavi tüm detaylarıyla anlatıyor.

REKLAM

Prof. Dr. Ece Eden ve saygın bir Çeviri Editörü ekibi tarafından Türkçeye kazandırılan kitabın tercümesinde, Ankara Üniversitesi’nden Prof. Dr. Şaziye Sarı, Prof. Dr. Zeynep Ökte ve Selçuk Üniversitesi’nden Prof. Dr. Sibel Yıldırım gibi çok değerli hocaların yanı sıra genç hekimler de görev aldı.

Daha iyi bir diş hekimliği için çalışan Vestiyer Yayın Grubu’nun okurlar ile buluşturacağı kitabın dağıtımı 2022 Ocak ayında başlayacak. Kitap, klinik pratikte diş çürüğü tedavisine modern yaklaşımı bilimsel kanıtlara dayalı olarak öğrenmek isteyen diş hekimliği öğrencileri ve aerosol oluşturulmadan diş çürüğünün el aletleri ile uzaklaştırılması esasına dayalı Atravmatik Restoratif Tedavi ile ilgili bilgi isteyen diş hekimleri için çok faydalı bir kaynak olacak.

Vestiyer Yayın Grubu’na 0212 481 02 20 numaralı telefondan ulaşabilir veya kitabı buradan satın alabilirsiniz.


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.