Dentiss Logo

GREATIST’te Workshop: Estetik Bölgede Yumuşak Doku Yönetimi

GREATIST 2017 kapsamında, Dr. Almasry (cerrah) ve Dr. Pisani’den (periodontolog) kadavra uygulamalı workshop: Dişli Hastalar ve İmplant Vakalarında Estetik Bölgede Yumuşak Doku Yönetimi için İleri Cerrahi Yöntemler.
28.09.2017       11.42.00
Cerrahi bilginin gözle görülür hale gelmesinde çok önemli bir aşama olan kadavra uygulamalarını, kongre bilimsel programlarına taşıyan VESTA | Vestiyer Akademi tarafından gerçekleştirilen eşsiz bir deneyim.

Bilindiği gibi, VESTA, bu tarz sunumları önceki yıllarda GREATIST Diş Hekimliği Kongresi ve Dental Tribune Türkiye Sempozyumlarında gerçekleştirmiş, kadavra uygulamalı dental kurslar/sunumlar konusundaki öncü ve lider konumunu bir adım daha ileriye taşımıştı. 


TÜRKİYE’DE DAHA ÖNCE İLK KEZ VESTA TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMİŞ OLAN BU EŞSİZ DENEYİM, YENİ CERRAHİ PROSEDÜRLERLE DEVAM EDİYOR

Bu kez, İngiltere’nin ilk özel diş hekimliği fakültesi olan BPP Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin kurucusu Dr. Maher Almasry ile yine aynı fakülteden Dr. Flavio Pisani’yi GREATIST 2017 Diş Hekimliği Kongresinde konuk ediyoruz.

Avrupa’nın en iyi çene cerrahlarından olan ve kadavra eğitimleri konusunda geniş bir tecrübeye sahip Dr. Almasry ve deneyimli periodontolog Dr. Pisani, uzun yıllara dayalı bilgi ve birikimlerini, kadvavra üzerinde yapacakları workshop aracılığı ile, katılımcı hekimlere ulaştırıyor.


 
KADAVRA UYGULAMALI WORKSHOP
Dişli Hastalar ve İmplant Vakalarında Estetik Bölgede Yumuşak Doku Yönetimi için İleri Cerrahi Yöntemler

Son zamanlarda, estetik beklentiler, implant dahil bütün dental uygulamaların ana hedefi haline gelmeye başladı.

Biyomimetik eğilim, tedavi için yapay titanyum kökler kullanılmış olsa bile, beyaz ve pembe dokuların doğal bir görünüme sahip olmasını amaçlamaktadır. Bu amaca ulaşmak için, ister konvansiyonel teknikler, ister yeni moda yöntemler olsun, Periodontal yaklaşımın çok mühim bir rolü bulunmaktadır ki, bu da mümkün olduğunca büyük ve geniş keratinize dişeti elde etmektir. 

Bu kadavra uygulamalı workshop, söz konusu ana problemden yola çıkarak, çözüm yöntemlerini uygulamalı olarak sahneye taşıyacaktır.


GENİŞ BİLGİ ve KAYIT

GREATIST hakında daha detaylı bilgi almak, dilerseniz kayıt olmak için Vestiyer Yayın Grubu’nu arayabilir, kongre resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

0212 481 02 20 (Ergül Kaya, Elvan Genç, Elif Taman)
www.greatist.pro 

Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.