Dentiss Logo

GREATIST Open Day, Tüm Diş Hekimlerine Açık

Geleneksel olarak, her yıl olduğu gibi bu yıl da GREATIST’in son günü (15 Ekim 2023) kongrenin kapıları tüm diş hekimlerine açık. Çünkü herkesin en azından tadımlık bir GREATIST keyfi yaşamasını, bu eşsiz buluşmayı yakından tanımasını istiyoruz.
09.09.2023       13.22.31

19. GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve Fuarı, 13-15 Ekim 2023 tarihlerinde, İstanbul’da Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Kongre kapsamında katılımcılar, dijital diş hekimliği gibi en yenilikçi konuları uluslararası konuşmacılardan dinlerken, Dental Turizm Sempozyumu, İngiltere’de Diş Hekimliği Bilgilendirme Toplantısı, kurs ve sempozyumlarla 3 günlük bilimsel bir şölene katılacak. Kongre programını greatist.pro sitesinden incelemek mümkün.

Etkinliğin son günü olan 15 Ekim 2023’te ise kongrenin kapıları, tüm diş hekimlerine açık. GREATIST Open Day, 300 kişiyle sınırlı ücretsiz katılım kontenjanı ile sadece diş hekimlerinin davetli olduğu bilimsel bir buluşma. Diş hekimliği öğrencilerini, mezun olduklarında bekliyoruz.

Open Day Programında Neler Var?

GREATIST Open Day’de, ana kongre salonunda 8 yerli ve yabancı konuşmacı, oditoryum sahnesinde olacak.

  • Dr. Gökhan Dokumacıgil - Anterior Diastemalarda Direkt Kompozit Restorasyonlar
  • Prof. Dr. Safa Tuncer - Anterior Direkt Kompozit Restorasonlarda Klinik Başarı
  • Prof. Dr. Louis Hardan - Adezivler ve Direkt Posterior Restorasyonlar: Araştırmadan Klinik Uygulamalara
  • Dr. Hassan Hikmat Abdulhakeim - Matriks Seçimi ve Derin Marjinal Yükselme veya Genişleme? Nasıl ve Neden?
  • Prof. Dr. Hanefi Kurt - 11. Dental Labor Diş Teknisyenliği Sempozyumu Açılış Konuşması -Türkiye’de Diş Teknisyenliğinin Bugünü ve Geleceği
  • Diş Teknisyeni Zeynep Serpil Gönen - Neden Konsept Dahilinde Çalışmalıyız? N.A.T. Konsept ve Oklüzal Pusula
  • Diş Teknisyeni Erkut Koca - Exocad ile Fonksiyonel Tasarımlar
  • Diş Teknisyeni Emre Sarıtaş - Monolitik Kron ve Köprülerde Renk ve Mikro Katmanlama Tekniği

Nasıl Kayıt Olurum?

Sadece 300 diş hekiminin yararlanabileceği Open Day programına kayıt yapmak için birkaç dakika ayırmanız yeterli. Greatist.pro web sitesinde ‘Online Kayıt’ sayfasına girdiğinizde, farklı kayıt seçenekleri göreceksiniz. Bu linkten PAZAR - OPEN DAY | ÜCRETSİZ KAYIT (KK24) kutucuğunu seçerek kaydınızı yapabilirsiniz.

Open Day kaydı yapan diş hekimleri, tüm fuar boyunca (13-15 Ekim) fuar alanını gezebilirler ve çay kahve molası ikramlarından yararlanabilirler. Ayrıca fuar ziyaretçi kaydı oluşturmalarına gerek yoktur.


Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.