Dentiss Logo

Endodontide Çığır Açan Yenilikler ENDOTALKS Ocak Ayı Programında!

Endodonti bilimindeki gelişmeleri takip etmek, tanınmış endodontistlerin çalışmalarından haberdar olmak ve merak ettiklerinizi yıldız isimlere sormak için Dr. Mustafa Gündoğar ve Dr. Taha Özyürek ev sahipliğindeki ENDOTALKS canlı yayınlarını kaçırmayın.
05.01.2022       17.03.28

Bilimsel yayınları ile uluslararası arenada tanınan, Türk endodonti dünyasının başarılı temsilcileri Mustafa Gündoğar ve Taha Özyürek, Instagram sayfalarından gerçekleştirdikleri ENDOTALKS canlı yayınları ile endodonti biliminin heyecan verici gelişmelerini takipçilerine aktarıyor.

ENDOTALKS, ilk canlı yayınında izleyicileri, endodonti biliminin dünyadaki en saygın akademisyenlerinden Nicola M. Grande ile buluşturdu. Nikel titanyum eğe sistemlerinin gelişmesinde önemli bir yeri olan ve 100’ün üzerinde makale ile literatüre katkı sunan Grande ile yapılan yayına ilgi yoğundu. Aralarında diş hekimleri ve diş hekimliği öğrencilerinin bulunduğu 900 takipçinin izlediği yayında Nicola M. Grande, seyircilerden gelen soruları içtenlikle yanıtladı.

REKLAM

Ocak ayında da endodonti dünyasının 2 değerli ismi, endoseverlerle bir araya gelecek. Michael J. Ribera, 17 Ocak 2022 akşamı saat 21.00’de Amerika’dan ENDOTALKS yayınına katılacak. Programın ev sahipleri Mustafa Gündoğar ve Taha Özyürek, Ribera ile uyguladığı Gentlewave Teknolojisini konuşacak. Bu teknoloji, endodontinin gidişatını değiştiren bir yenilik olarak görülüyor ve mekanik şekillendirme yapmadan kanal dolumuna olanak sağlayan çığır açan bir sistem olarak tanımlanıyor.

28 Ocak 2022 akşamı ise Yoshi Terauchi, ENDOTALKS yayınına Japonya’dan konuk olacak. Terauchi, kök kanalından kırık alet çıkartma konusundaki tekniği ile tanınıyor ve bu konuda bir sohbet gerçekleştirilecek. Yayının saati ilerleyen günlerde duyurulacak. ENDOTALKS yayınlarını, aynı zamanda Roots Türkiye Dergisi’nin editörlüğünü de üstlenen Mustafa Gündoğar’ın Instagram hesabı @endomustafagundogar adresinden takip edebilir, konukların özel röportajlarını Roots Türkiye Dergisi’nin yeni sayılarından okuyabilirsiniz.


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam


Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.