Dentiss Logo

Diş Hekimliğinin Geleceğine Gidiyoruz!

GREATIST Kongre ve Fuarı, 13-15 Ekim 2023 tarihlerinde, diş hekimliğine dair en yeni bilimsel gelişmeleri katılımcılar ile buluşturacak. Diş Hekimliğinde Yapay Zeka (AI) konusundaki çalışmaları ile öne çıkan Profesör Hyung-In Yoon, sunumunda, derin öğrenme temelli yazılımların kuron hazırlamadaki performansını ele alırken, Protetik Diş Tedavisinde Yapay Zekanın Geleceğine de ışık tutacak.
17.08.2023       15.00.54

19. Uluslararası GREATIST Kongre ve Fuarı, 13-15 Ekim 2023 tarihlerinde, dünyanın dört bir yanından diş hekimlerini İstanbul’da ağırlayacak. Dijital dental teknolojiler ve bilimsel gelişmelerin sunulacağı kongre, baş döndüren bir hızla değişen diş hekimliğinin geleceğini şekillendiren yeniliklere yakından bakmak için önemli bir fırsat.

Saygın konuşmacıları ağırlayacak olan oditoryum sahnesinin en renkli isimlerinden biri Seul Üniversitesi’nden Profesör Hyung-In Yoon olacak. Profesör Yoon, Diş Hekimliğinde Yapay Zeka (AI) konusundaki çalışmaları ile öne çıkıyor. Dünyaca ünlü konuşmacı, GREATIST Kongresi’nde yapacağı sunumda, derin öğrenme temelli yazılımların kuron hazırlamadaki performansını ele alırken, Çekişmeli Üretken Ağ (GAN) tabanlı bir diş yazılımına dair bilgiler aktaracak. Bu önemli sunum, Protetik Diş Tedavisinde Yapay Zekanın geleceğine de ışık tutacak.

Sürprizlerle Dolu Program

GREATIST Kongresi, diş hekimleri, diş teknisyenleri ve yardımcı personeller için dolu dolu bir programla katılımcıları karşılayacak. Kongre programı henüz açıklanmadı ancak birbirinden değerli sunumlar, sempozyum ve kurs programları hazırlanıyor. Dental Turizm Sempozyumu, İngiltere’de Diş Hekimliği Bilgilendirme Toplantısı, Yardımcı Personel Sempozyumu, 11. Dental Labor Diş Teknisyenliği Sempozyumu ve Öncü Dental Sempozyumu programdan satırbaşları… Üç gün sürecek kongrenin içeriği açıklandığında, greatist.pro adresinde görülebilecek.

Erken Kayıtta, Yüzde 50 İndirim Fırsatı

Kongrenin 19’uncu buluşmasına katılmak isteyen diş hekimleri, 180 Euro’dan sunulan avantajlı katılım paketini erken kayıtta yüzde 50 indirimle satın alabiliyor. Sınırlı kontenjanlı bu pakette, bir konuk hekim davet etme hakkı, bir kurs katılım hakkı, bir yardımcı personelinizi kendisi için düzenlenen etkinliğe ücretsiz gönderme fırsatı ile yıl boyunca Vestiyer Yayın Grubu e-dergi aboneliği hediyesi yer alıyor.

Diş hekimliğinin geleceğine bilet almak için Vestiyer Yayın Grubu’na aşağıdaki telefondan ulaşmak mümkün. Sınırlı sayıdaki yüzde 50 indirimli paketi kaçırmayın!

Vestiyer Yayın Grubu Tel: 0212 481 02 20


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.