Dentiss Logo

Albüm Niteliğinde Bir Kitap: 100 Olguda Ağız Hastalıkları

“100 Olguda Ağız Hastalıkları” isimli eser, diş hekimlerinin klinikte sık karşılaşabilecekleri vakalardan örnekler vererek tanıyı kolaylaştırmak amacıyla hazırlandı. Büyük boy olarak hazırlanan kitapta, her vaka için fotoğrafların yanı sıra o vaka ile ilgili teorik bilgiler de veriliyor. 
07.12.2020       16.30.34

Prof. Dr. Meral Ünür’ün Dr. Kıvanç Bektaş Kayhan ve Dt. Ceren Damla Özbek ile birlikte hazırladığı “100 Olguda Ağız Hastalıkları” isimli kitapta, 100 vakaya ait fotoğraflar ve açıklamaları bulunuyor.

Albüm niteliğinde yayınlanan kitap, diş hekimlerinin klinikte sık karşılaşabilecekleri vakalardan örnekler vererek, tanıyı kolaylaştırmak amacıyla hazırlandı. Büyük boy olarak hazırlanan kitapta, her vaka için fotoğrafların yanı sıra o vaka ile ilgili teorik bilgi de veriliyor. Lüks kuşe kağıda, birinci sınıf renkli ofset baskıyla hazırlanan “100 Olguda Ağız Hastalıkları” 134 sayfadan oluşuyor.

Yılların Tecrübesi ile Hazırlandı

Uzun yıllara yayılmış bir çalışmanın ve birikimin sonucu olan “100 Olguda Ağız Hastalıkları”, zihninizdeki bir çok soruya yazılı ve görsel olarak cevap veriyor. Birinci sınıf bir kağıt-baskı kalitesi ve Vestiyer Yayın Grubu’nun titiz çalışmasıyla sunulan kitapta yer alan hastalıkların bir kısmı şöyle:

Eroziv / Büllöz Liken Planus, Herpetik Dolama, Oral Kandidiazis, Diabette Ağız Bulguları, Psoriasis, İlaca Bağlı Dişeti Büyümesi, Epulis Fissuratum (Protez Epulisi), Fibrom, Dev Hücreli Reparatif Granüloma, Lingual Varikosel, Erupsiyon Kisti, Siyah Kıllı Dil, Herpetik Gingivostomatitis, Dekubital Ulkus, Fizyolojik Pigmentasyon, Fissürlü Dil, Angular Şelitis (Perleş), Şimik Tahriş, Pemfigus Vulgaris, Lökoplazi, Rekkürent Aftöz Stomatit , Fordyce Granülleri, Hemanjiom, Enflamatuar Papiller Hiperplazi, Epidermoid Karsinom, Kusma Çürüğü, Ranula.

Kitabı buradan satın almak mümkün.

REKLAM


Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.