Dentiss Logo

11. Dental Labor Diş Teknisyenliği Sempozyumu için Kayıtlar Başladı

GREATIST 2023 Kongresi kapsamında düzenlenen 11. Dental Labor Diş Teknisyenliği Sempozyumu, diş teknisyenlerini yeniliklerle buluşmaya çağırıyor. 15 Ekim 2023 Pazar günü gerçekleşecek sempozyumun programı açıklandı. Sınırlı kontenjana sahip etkinliğe katılacak 200 diş teknisyeninden biri olmak için, ücretsiz kaydınızı greatist.pro sitesinden yapabilirsiniz.
16.08.2023       16.08.55

19. Uluslararası GREATIST Kongre ve Fuarı, 13-15 Ekim 2023 tarihlerinde, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından konuklarını İstanbul’da ağırlayacak. Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde düzenlenecek bilimsel buluşma, bir çatı etkinlik olarak sempozyumlar, kurslar ve toplantılara ev sahipliği yapacak.

Diş tedavilerinin başarıya ulaşmasında, diş hekimleri kadar diş teknisyeni ve yardımcı personellerin mesleki gelişimleri de büyük önem taşıyor. Türkiye’nin en büyük bağımsız diş hekimliği kongresi GREATIST, bu ilke doğrultusunda diş teknisyenleri ve yardımcı personelleri bilimsel yeniliklerle buluşturuyor.

Dört Değerli Konuşmacı

Kongre kapsamında, bu yıl 11’incisi düzenlenecek olan Dental Labor Diş Teknisyenliği Sempozyumu’nun programı belli oldu. Etkinlik, 15 Ekim 2023 Pazar günü Prof. Dr. Hanefi Kurt’un açılış konuşması ile başlayacak. Prof. Dr. Kurt, konuşmasında ‘Türkiye’de Diş Teknisyenliğinin Bugünü ve Geleceği’ konusunu ele alacak.

Sempozyumun bir diğer konuşmacısı Diş Teknisyeni Erkut Koca, ‘Exocad ile Fonksiyonel Tasarımlar ve N.A.T Konsepti ile Dijital İş Akışı’ başlıklı bir sunum yapacak.

Diş Teknisyeni Zeynep Serpil Gönen de N.A.T Konseptinde önemli bir başlık ile sempozyum sahnesinde olacak. Diş Teknisyeni Gönen, ‘Neden Konsept Dahilinde Çalışmalıyız? N.A.T Konsept ve Oklüzal Pusula’ konusunu anlatacak.

Diş Teknisyeni Emre Sarıtaş ise ‘Monolitik Kron ve Köprülerde Renk ve Mikro Katmanlama Tekniği’ konusunda bilgileri, katılımcılar ile paylaşacak.

Ücretsiz Sempozyum için Kayıt Zorunlu

11. Dental Labor Diş Teknisyenliği Sempozyumu, 15 Ekim 2023 Pazar günü, diş teknisyenlerini Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde ağırlayacak. Diş teknisyenlerinin ücretsiz olarak kayıt olabileceği bu etkinlik için 200 kişilik kontenjan sınırı bulunuyor. Kontenjan dolduğunda kayıtlar kapanacağı için acele etmekte yarar var. Kayıt, bu linkten ücretsiz olarak gerçekleştirilebilir. Program detayları greatist.pro sitesi üzerinden takip edilebilir.


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam

Niyazi Özgür
20.08.2023 10.37.08

Bulgaristan'da ,Bulgar diş doktorları ile çalışmak isteyen Edirne veya İstanbul,dan laboratuvara ihtiyaç var.Çalışmak isteyenlere duyurulur.İrtibat ; Edirne,Niyazi Özgür.TR tel : +90 541 279 14 15 , BG tel : +359 888 04 22 66 .Saygılarımla.

Yorum Ekle
Copyright © Vestiyer Yayın Grubu, 1989-2021. Tüm Hakları Saklıdır.