Dentiss Logo

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla çalışıyoruz

Dentanet Genel Müdürü Arif Sönmez: Dentanet olarak yaklaşık 10 yıldır dental sektöre hizmet veriyoruz. Sattığımız ürünler arasında ünit, 3 boyutlu dental görüntüleme, panoramik ve periapikal röntgen cihazları, dental lazer sistemleri, dijital radyovizyografi sensörleri, ağız-içi kameralar, klinik dolapları, otoklav, kompresör, ışıklı dolgu cihazları, scaler ve air-flow cihazları ve diğer klinik ekipmanları, restoratif materyaller, el aletleri, disposable ürünleri bulunuyor.
09.11.2007       13.33.37

Dentanet Genel Müdürü Arif Sönmez:

 "Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla çalışıyoruz"

Dentanet olarak yaklaşık 10 yıldır dental sektöre hizmet veriyoruz. Sattığımız ürünler arasında ünit, 3 boyutlu dental görüntüleme, panoramik ve periapikal röntgen cihazları, dental lazer sistemleri, dijital radyovizyografi sensörleri, ağız-içi kameralar, klinik dolapları, otoklav, kompresör, ışıklı dolgu cihazları, scaler ve air-flow cihazları ve diğer klinik ekipmanları, restoratif materyaller, el aletleri, disposable ürünleri bulunuyor. Bunların yanında diğer dişhekimliği ürünlerinin distribütörlüğü, tanıtımı ve satışı, cihazların satış öncesi ve sonrası teknik destek hizmetleri, komple klinik dizaynı ve yapım danışmanlığı konularında çalışmalar yapıyoruz.

Dentanet, satış portföyündeki ürünleri ve distribütörü olduğu firmaları, kalite, karşılıklı ilişkilerin sürekliliği, eğitim imkânları, teknik ve yedek parça desteği kriterlerine göre titizlikle araştırarak seçmektedir.

Karşılıklı güven ve hoşgörü temeline dayalı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla dişhekimliği sektörüne önemli katkılarda bulunmak istiyoruz.

 


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.