Dentiss Logo

Maskeli muayenehane soygunu

Bursa'nın  İnegöl  ilçesinde dişhekimi Altay Demir'e (57) ait muayenehaneye giren yüzleri kar maskeli ve silahlı 3 şahıs, 2 diş hekimi, sekreter ve hastaları ölümle tehdit ederek etkisiz hale getirdi. Kimliği belirsiz şahıslar, dişhekimi Piltan Özdemir'e ait cep telefonu ile 50 YTL para, diş muayenesi için gelen Levent Yurduşen'e (52) ait cep telefonu ile 100 YTL para, işyerinde sekreter olarak çalışan Seyhan Meriç'e ait cep telefonu ile işyerindeki 1 adet bilgisayar ve LCD monitörünü alarak kaçtı.
07.01.2008       16.31.37

Bursa'nın  İnegöl  ilçesinde dişhekimi Altay Demir'e (57) ait muayenehaneye giren yüzleri kar maskeli ve silahlı 3 şahıs, 2 diş hekimi, sekreter ve hastaları ölümle tehdit ederek etkisiz hale getirdi. 

 

Kimliği belirsiz şahıslar, dişhekimi Piltan Özdemir'e ait cep telefonu ile 50 YTL para, diş muayenesi için gelen Levent Yurduşen'e (52) ait cep telefonu ile 100 YTL para, işyerinde sekreter olarak çalışan Seyhan Meriç'e ait cep telefonu ile işyerindeki 1 adet bilgisayar ve LCD monitörünü alarak kaçtı.
 
İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, muayenehane içerisinde parmak izi çalışması yaptı. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, 3 soyguncunun peşine düştü.


Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © Vestiyer Yayın Grubu, 1989-2020. Tüm Hakları Saklıdır.