Dentiss Logo

IDEX 2023 Rehberi

IDEX 2023 Fuarı, dental sektördeki 500’ün üzerinde firmadan 4 bini aşan markayı 25-28 Mayıs’ta İstanbul’da, ziyaretçiler ile buluşturacak. Bu yıl 80 binden fazla ziyaretçi ağırlaması beklenen dev organizasyonda, 4 günlük bilimsel şölen, workshoplar, kitap imza günü gibi kaçırılmayacak programlar var.
12.05.2023       14.35.09

Dünyanın en büyük dental fuarları arasında yer alan IDEX, her yıl iddiasını bir üst seviyeye çıkartarak uluslararası arenada yerini sağlamlaştırıyor. Bu yıl 25-28 Mayıs 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek etkinlik için dünyanın 85 ülkesinden 30 bin civarında yabancı misafir, toplamda 80 binden fazla ziyaretçi bekleniyor.

Fuara Özel İndirim ve Lansmanlar

Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) tarafından düzenlenen fuarda, 500’ü aşkın katılımcı firma, 4 binin üzerinde markanın ürünlerini ziyaretçiler ile buluşturacak. Geçtiğimiz yıl 4 ayrı salonda kurulan fuar, bu sene daha da genişleyerek 5 farklı salonda 50 bin metrekare alanda konukları karşılıyor. Yeniliklerle tanışmak için 4, 5, 6, 7 ve 8. Hall’leri ziyaret edebilirsiniz.

Klinik kuracaklar, fuara özel indirim kampanyalarından yararlanmak isteyenler, yüzlerce ürün seçeneği bulacak; fuarda lansmanı yapılacak son teknolojileri ilk kez deneyimleme fırsatı elde edecekler.

Uluslararası Konuşmacılar Sempozyum Sahnesinde

Dünyanın en yaygın dental yayın ağı Dental Tribune International (DTI), Diş Malzemeleri Sanayici ve İşadamları Derneği (DİŞSİAD) ve Vestiyer Yayın Grubu işbirliği ile düzenlenen “6. Dental Tribune Türkiye Sempozyumu” fuar ile eş zamanlı olarak 25-28 Mayıs 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Alanında saygın Türk ve uluslararası konuşmacıların kürsüde olacağı etkinliğin programı, www.dtsempozyum.com sitesinde duyuruluyor. Sınırlı kontenjana sahip sempozyum için ücretsiz kayıt da bu adres üzerinden gerçekleştiriliyor.

25 Mayıs Perşembe günü başlayan sempozyum programında, 26 Mayıs Cuma Workshop günü. Uzman eğitmenler, sahnede canlı uygulamalar eşliğinde sunumlarını yaparken, katılımcılar da sorularını sorabilecek, izleyerek, tartışarak öğrenme fırsatı bulacak.

Ulusal ve uluslararası konuşmacıların sahne alacağı 2023 sempozyumunda, endodontiden proteze, restorasyondan dijital diş hekimliğine, implanttan adeziv diş hekimliğine kadar tüm konularla ilgili yenilikler katılımcılarla paylaşılacak.

Hediye Kitap için İmza Günü, 27 Mayıs Cumartesi

İmza günü, 27 Mayıs Cumartesi 12.30 – 13.30 saatleri arasında, sempozyum alanında gerçekleşecek. Katılımcılar, “Minimal Girişimsel Diş Hekimliği ile Atravmatik Restoratif Tedavi Sanatı ve Bilimi” isimli esere, çeviri editörlerinden Prof. Dr. Ece Eden ve Prof. Dr. Sibel Yıldırım’ın imzası ile sahip olacak. Vestiyer Yayın Grubu tarafından yayınlanan kitabı, Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İşadamları Derneği (DİŞSİAD), fuar ziyaretçisi diş hekimlerine hediye ediyor.

Uygulamalı Kurslar da Var

IDEX 2023 Fuarı kapsamındaki kurslar, bu yıl DİŞSİAD ve İstanbul Dental Academy (IDA) işbirliği ile düzenleniyor. Kurslara, diş hekimleri, diş hekimliği öğrencileri ve diş teknisyenleri ücretsiz olarak başvurabiliyor. Protetik diş tedavisinden ortodontiye, endodontiden periodoontolojiye farklı başlıklardaki kurslar hakkındaki bilgileri, idex.org.tr sitesi üzerinden görmek ve başvuru yapmak mümkün.


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.