Dentiss Logo

Exocad, PartialCad 3.1 Rijeka’nın Yeni Sürümünü Piyasaya Sürdü

Bir Align Technology şirketi ve önde gelen dental CAD/CAM yazılım sağlayıcısı olan exocad, yüksek kaliteli diş hekimliği uygulamalarının tasarımı için geliştirilmiş PartialCAD 3.1 Rijeka'nın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.
28.09.2023       14.12.23

Daha fazla otomasyon ve hızlı takip edilen iş akışları, yüksek kaliteli çıkarılabilir bölümlü protezler… Bir Align Technology şirketi ve önde gelen dental CAD/CAM yazılım sağlayıcısı olan exocad, Ağustos ayı sonunda, yüksek kaliteli diş hekimliği uygulamalarının tasarımı için geliştirilmiş PartialCAD ​​3.1 Rijeka'nın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

PartialCAD ​​3.1 Rijeka’nın yeni sürümü, kısmi protez tasarımı için dijital CAD/CAM yeteneklerini geliştiriyor ve karmaşık vakalar için daha basit iş akışları sağlıyor. Birçok iyileştirme ve yeni iş akışıyla PartialCAD ​​3.1 Rijeka, tutma ağları, ana konektörler, tokalar, lingual apronlar ve bitiş çizgileri için tasarım özelliklerini geliştiriyor. Yeni sürüm aynı zamanda ters planlama işlevselliği ve exocad'in diş laboratuvarları ve kliniklere yönelik önde gelen yazılımı DentalCAD ​​ile gelişmiş entegrasyon sunuyor.

exocad CEO'su Tillmann Steinbrecher, "Kısmi çerçevelerin tasarımının uzman bir el gerektirdiğini biliyoruz. PartialCAD​​3.1 Rijeka ile CAD/CAM'in gücünden yararlanarak tasarım sürecini daha hızlı, daha hassas ve yüksek kaliteli parçalar üretmek isteyen laboratuvar teknisyenleri için daha erişilebilir hale getirmeye yardımcı oluyoruz" dedi.

Yeni PartialCAD ​​3.1 Rijeka'daki sezgisel olarak düzenlenen ve kolayca özelleştirilebilir ön ayarlar, laboratuvar teknisyenlerine, tercih ettikleri iş akışlarıyla, daha az tıklamayla arzu ettikleri tasarımları oluşturma olanağı sağlıyor. Bu bireysel ön ayarlar, tekrarlanabilir sonuçlar sağlamak üzere karmaşık bir sürecin kolayca tekrarlanması için kaydedilebilir. PartialCAD ​​3.1 Rijeka'da, klipslerin ve çubukların tasarımı ve düzenlenmesi önemli ölçüde iyileştirildi. Mum boyutlarını gösterme ve yeni kesim görünümü seçeneği, kullanıcıya katman kalınlıkları, bağlantılar ve genel boyutlar üzerinde kontrol veriyor.

Kullanıcılar, şimdi daha fazla özgürlüğe sahip; düzenleme için içe aktarılan parçaları taşıyabilir, döndürebilir, ölçekleyebilir, birleştirebilir, çıkarabilir ve etkinleştirebilirler. Yeni parçalar oluşturmak ve renkleri değiştirmek de mümkün.


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.