Dentiss Logo

Diş Teknisyeni, Trafik Kazasında Kızını Kaybetti

Kongrelerdeki sunumları ve verdiği eğitimlerle tanınan Diş Teknisyeni Coşkun Kasapoğlu, trafik kazasında ailesiyle şarampole yuvarlandı. Yoğun bakımdan çıkan Coşkun Kasapoğlu ve eşi Zeynep Kasapoğlu’nun hayati tehlikesi bulunmuyor. Kasapoğlu ailesinin 11 yaşındaki kızları Bilge Kasapoğlu ise tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.
07.07.2022       09.44.39

Deneyimli Diş Teknisyeni Coşkun Kasapoğlu, dental dünyanın yakından tanıdığı bir isim. Kongre ve sempozyumlarda sunumlar yapan, diş teknisyenliği alanında eğitimler veren Kasapoğlu, ailesiyle trafik kazası geçirdi. Coşkun Kasapoğlu, eşi Zeynep Kasapoğlu ve kızları Bilge Kasapoğlu’nun içinde bulunduğu otomobil, Söke’den Milas’a doğru seyir halindeyken kontrolden çıktı ve dereye uçtu.

Sağlık ekipleri tarafından hastaneye sevk edilen ailenin 11 yaşındaki kızları, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Coşkun Kasapoğlu’nun yoğun bakımdan çıktığı, eşi Zeynep Kasapoğlu’nun da hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

Vestiyer Yayın Grubu olarak, hayatını kaybeden küçük kızımıza Allah’tan rahmet, kederli aileye baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © Vestiyer Yayın Grubu, 1989-2021. Tüm Hakları Saklıdır.