Dentiss Logo

Dijital Sağlık Girişimleri Haritası’na Davetlisiniz!

Bayer, Türkiye’deki girişimciler tarafından kurulan, sağlık alanındaki start-up şirketlerini Türkiye Dijital Sağlık Girişimleri Haritası’nda yer almaya davet ediyor. Yapılacak değerlendirme sonunda haritada yer alan şirketlere iletişim desteği de verilecek.
03.06.2022       11.48.41

Bayer, bu yıl beşinci kez Türkiye’de hayata geçirdiği Girişim Hızlandırma Programı G4A Turkey kapsamında hazırladığı Türkiye Dijital Sağlık Girişimleri Haritası’nı güncelliyor. Türkiye’deki girişimciler tarafından kurulan, sağlık alanındaki start-up şirketlerinin tanıtılması amacıyla hazırlanan haritaya bu alanda faaliyet gösteren start-up’ları davet ediyor.

İnovasyonun tüm iş dünyasında etkili bir şekilde yaşatılması ve yaygınlaştırılabilmesi için oluşturulan bu haritanın; insan sağlığı, telesağlık, hastane yönetimi, medikal cihaz ve görüntüleme olmak üzere sağlıkla ilgili birçok alt başlığı içermesi planlanıyor.

Türkiye Dijital Sağlık Girişimleri Haritası’nda yer almak isteyen ve sağlık alanında çalışan Türkiye’deki girişimci şirketler; logo, şirket unvanı, çalışma alanı ve mevcut internet sayfalarının iletişim detaylarını belirterek başvuru formunu buradan doldurabilir. Yapılacak değerlendirme sonucunda start-up şirketleri haritada yer alabilecek. Bayer, ayrıca sosyal medya hesaplarında çeşitli mecra ve platformlarda Girişim Haritası’nı paylaşarak start-up’lara iletişim desteği de sağlayacak.


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.