Dentiss Logo

Ankara Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hizmete Girdi

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Ankara Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nin açıldığını sosyal medya hesabından duyurarak, hayırlı olsun dileklerini paylaştı. Hastanede, Engelli Kliniği ve Evde Sağlık Hizmetleri Birimi de bulunmakta.
15.05.2023       17.04.39

Ankara Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, 42 polikliniği, 90 üniti, 1 ameliyathanesi ile hizmete açıldı. Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın açılışını duyurduğu hastanede, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Protetik Tedavi, Periodontoloji, Pedodonti, Endodonti, Restoratif Diş Tedavisi ve Ortodonti tedavileri sunuluyor.

Hastanede, 11.850 m² kapalı alanda kurulu polikliniklerin yanı sıra Engelli Kliniği ve Evde Sağlık Hizmetleri Birimi de bulunuyor. Engelli Kliniği’nde, genel anestezi ve sedasyon ile zihinsel engelli hastaların da tüm cerrahi müdahaleleri ve diş tedavileri gerçekleştirilebiliyor. Evde Sağlık Hizmetleri Birimi sayesinde hastaneye gelemeyen, yatağa bağlı hastalara tedaviler ulaştırılabilmekte.


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.