Bülent Manav

Yeni Dergi, Yeni Heyecan

Amacımız, dental piyasadaki ürünler hakkında sağlıklı bilginin yayılmasına aracı olmak ve satıcı firmalar ile tüketici hekimler ve teknisyenler arasında düzgün işleyen bir köprünün kurulmasına katkı vermek.
26.04.2014 12:15

Bildiğiniz gibi, Vestiyer Yayın Grubu olarak, diş hekimliği bilimine ve sektörüne yıllardır hizmet vermekteyiz. Diş hekimliğinin birçok alanında süreli ve süresiz yayınlarımız 25 yıldan bu yana sizlerle buluşuyor.

Şimdi de yepyeni bir projeyle karşınızdayız yine. Dergimizin adı PNV. Bunun ne anlama geldiğini siz sormadan ben söyleyeyim: “Piyasada Neler Var” kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltma.

Amacımız, dental piyasadaki ürünler hakkında sağlıklı bilginin yayılmasına aracı olmak ve satıcı firmalar ile tüketici hekimler ve teknisyenler arasında düzgün işleyen bir köprünün kurulmasına katkı vermek.

PNV, piyasadaki ürünlerin daha sağlıklı tanıtılması, üretici, dağıtıcı ve tüketiciler arasındaki iletişimin daha bilinçli kurulabilmesi amacıyla yepyeni yayın hayatına atıldı.

Aslında Dişhekimliği Dergisi’nin sayfalarında yıllardan beri yayınlanagelen “Piyasada Neler Var” bölümünün artık müstakil bir yayın haline dönüşmesiyle ortaya çıkan bir dergi PNV. Bundan böyle, diş hekimliği alanındaki ürünler hakkında daha detaylı bilgilerin, inceleme yazılarının yer aldığı; ürün tanıtımlarının okuyucuyla buluştuğu, çeşitli piyasa araştırmalarının tartışıldığı bir mecra olacak.

DAĞITIM KANALLARI

PNV, yılda dört kez yayınlanarak, Türkiye genelindeki diş hekimlerine, diş teknisyenlerine, dental piyasada faaliyet gösteren firmalara, hastanelerin ve diş polikliniklerinin satınalma birimlerine, üniversitelere, oda ve derneklere ücretsiz olarak dağıtılacak.

Türkiye genelinde düzenlenen dental etkinliklerde katılımcı hekim ve teknisyenlere ücretsiz olarak ulaştırılacak.

Ayrıca PNV’nin her sayısı pnv.vyg.com.tr adresine yüklenerek, ücretsiz olarak indirilmesine, okunmasına imkân verilecek.

BİZE DUYULAN İLGİ VE GÜVENE MİNNETTARIZ

Yeni bir dergi projemizi paylaşır paylaşmaz, gerek meslektaşlarımız, gerekse sektör üyesi dostlarımız, bizi güçlü bir destekle ve ilgiyle karışladı. Bu ilk motivasyondan aldığımız enerjiyle hazırladık PNV’nin ilk sayısını.

Bize destek veren, heyecanımızı paylaşan bütün dostlarımıza; bundan böyle birikimleriyle ve kalemleriyle yanımızda yer alacak “Yazı Kurulu”muza; reklamlarıyla ve sponsorluklarıyla PNV’ye katkı veren sektör üyelerine gönülden teşekkür ederiz.

Ayrıca VYG personeline ve özellikle de çok kısa sürede bu dergiyi mükemmel bir “çıkış sayısı”yla IDEX‘e yetiştiren yazı işleri, kurumsal pazarlama, grafik ve basım departmanı çalışanlarımıza teşekkür etmek istiyorum.

Diş hekimliğinin yeni yıldızı PNV, umarız mesleğimize ve sektörümüze hayırlı, uğurlu, bereketli olur.


1553
Yazarın Diğer Yazıları

Dişhekimliği Dergisi'nin yeni formatını nasıl buldunuz?