Dentiss Logo

Bu Gurur Hepimizin

19.09.2014
On iki yıldır sektörün bütün bileşenlerini buluşturan DENTAL İSTANBUL’umuz, bu yıl 15-16 Kasım 2014 tarihlerinde ve yıllardır olduğu gibi yine Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde.

On iki yıllık emek sonucunda, gururla ve açıkyüreklilikle söyleyebiliriz ki, bugün Dental İstanbul, Türkiye’nin en çok katılımcı ağırlayan üç dişhekimliği buluşmasından biri konumuna yükselmiştir. Hem de hiç bir resmi yahut yarıresmi kurumun desteği olmaksızın.

Bizi bu konuma taşıyan pek çok unsur var elbette...

Öncelikle katılımcılar... Bir kongreyi, fuarı, toplantıyı anlamlı kılan, hiç şüphesiz katılımcılarıdır.

Bülent abi* ile beraber, biraz tereddütlü, biraz acemice ama gerçek bir inançla Abant’ta düzenlediğimiz 2002 buluşmasından bu yana, her yıl biraz daha büyüyen, genişleyen bir ailedir Dental İstanbul katılımcıları.. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, yanımızdasınız.

Ve, ekonomik kriz dönemlerinde bile fuar alanımızdan stand kiralayarak bize destek olan firmalar; her yıl yeni bir heyecanla, yepyeni umutlarla kongre hazırlığına girişen Vestiyer Yayın Grubu çalışanları; uzun yıllar zarfında inşa ettiği bilgi ve tecrübesini büyük bir özveriyle paylaşan bilim insanları...

Bizi bu noktaya taşıyan emekleriniz için gerçekten minnettarız.

Şimdi ise yepyeni bir dönemeçteyiz. Bu yıl 15-16 Kasım tarihlerinde buluşup, 2014 kongresini gerçekleştiriyoruz. Ama bununla birlikte, Dental İstanbul’u, dünyanın da en önemli buluşmalarından biri haline getirmek için yaptığımız çalışmalara hız veriyor, 2015’ten itibaren yepyeni bir boyut kazandırıyoruz.

Çünkü biz, İstanbul’un bunu hakettiğine yürekten inanıyoruz.

15-16 Kasım’da Dental İstanbul’da** 
buluşmak dileğiyle...

_____________

NOTLAR
* Prof. Dr. A. Bülent Katiboğlu
** Dental İstanbul Hakkında daha fazla bilgi için www.dentalistanbul.com
Bu yazı, Dişhekimliği Dergisi’nin 115. sayısı için kaleme alınmıştır

Yorum Ekle
© Copyright 2020, Tüm Hakları Saklıdır. Vestiyer Yayın Grubu