Dentiss Logo

Yeni Sayıda Kapak Konusu: Dental Turizm

Dişhekimliği Dergisi’nin 143’üncü sayısı, dental turizm konusunu tüm detayları ile masaya yatırıyor. Kapak konusu kapsamında, sektör temsilcilerine, dental turizme odaklanmış hastanelerin kurucu ve yöneticilerine sorular yönelttik. Makaleler, olgu sunumları ve diş hekimliğine dair tüm gelişmeler bu dergide!
28.10.2021       12.14.02

Dişhekimliği Dergisi yeni yayınlanan 143’üncü sayısında kapak konusu, dental turizm. Kapak konusu kapsamında sektör temsilcileri ve deneyimli isimlerle röportajlar yaptık. Diş Malzemeleri Sanayici ve İşadamları Derneği (DİŞSİAD) Başkanı Erkan Uçar, dental turizmde Türkiye’nin ve diğer ülkelerin durumunu değerlendirdi. Hospitadent CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Recep Eşkar, dental turizmdeki tecrübe ve hedefleri ile dental turizm pazarı hakkında bilgiler verdi. DentGroup’un Kurucu Ortağı ve Ortodonti Uzmanı Dr. Cihan Çapan, yurt dışından gelen hastalar için Türkiye’nin avantajlarına ve şirket olarak hedeflerine değindi. Holident’in Kurucu Ortağı Diş Hekimi Çağatay Aras ise acil döviz girdisine ihtiyacı olan ülkemiz için sağlık turizminin önemini vurgulayıp regülasyonlara ihtiyaç olduğunun altını çizdi.

REKLAM

Röportajların yanı sıra dergide makale ve olgu sunumları da okurları bekliyor. Yeni sayıda Diş Hekimi Seyhan Akar, dental asistanlar için önemli bir konuyu, “Diş Hekimi Yardımcıları İçin Acil Durum ve İlk Yardım Bilgisi” başlıklı makaleyi hazırladı. Dt. Günay Gasımlı ve Dt. Mustafa Eyüp Çelik ise “Diş Eti Çekilmesi Olan Hastada Gülüş Tasarımı” başlıklı olgu sunumunu kaleme aldılar.

Prof. Dr. Ayşegül Demirhan Erdemir, derginin Etik sayfaları için “Hekimlikte ve Diş Hekimliğinde Şarlatanlık” konusunu yazdı, Dt. Nüshet Doğan ise “Fiber Post Uygulamaları” hakkında 2 olgu sunumu hazırladı. Hukuk sayfalarında Avukat Tutam Turhan 2 önemli soruya yanıt verdi: “Haksız Şikayet Nedir? Hekimlerin Haksız Şikayete Karşı Hak Arama Yolları Nelerdir?”

“İlk” ve “Tek” Sıfatlarını Gururla Taşıyor

“İlk” ve “tek” sıfatlarını gururla taşıyan Dişhekimliği Dergisi, Vestiyer Yayın Grubu tarafından Türkiye’de diş hekimleri için hazırlanan ilk yayın olma özelliğine sahip. Medya ve yayıncılık, teknolojiyle köklü bir değişim geçirirken, dental alanda 30 yılı aşkın süredir kesintisiz olarak yayın hayatına devam eden tek dergi olmak da bir başka ayrıcalık.

Yoksa Abone Değil misiniz?

Vestiyer Yayın Grubu’nun yıl boyunca yayınladığı dergilere tek bir abonelik ile ulaşılabiliyor. Pandemi dönemi ile birlikte e-dergi aboneliğini başlatan Vestiyer’in tüm dergilerine, 150 TL’den yıllık abone olmak mümkün. Dergiler farklı periyotlarda yayınlanıyor ve akademik yayınlar için veri tabanı sunan İdealonline üzerinden takip edilebiliyor. E-dergi’ye geçmenin en önemli avantajı ise Vestiyer Yayın Grubu’nun artık yayınlanmayan dergileri ile 10 yıllık arşivine de erişebiliyor olmak. Bilgi almak ve üye olmak isteyenler, 0212 481 02 20 numaralı telefondan Abone Servisi ile görüşebilir.

Haber: Elvan Genç (VYG)


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.