Dentiss Logo

Yeni Dönem Kurs Ücreti Hakkında Zorunlu Açıklama

VESTA Akademi’nin 2017 yılında başlattığı ortodonti modüler eğitim seminerleri yoğun ilgi görmeye devam ediyor. 09 Ekim’de başlayacak altıncı grup eğitiminin de kontenjanı şimdiden doldu.
24.08.2020       16.05.39

Ortodonti seminerler dizisinde takip edilen eğitim müfredatı, İngiltere’nin ilk özel diş hekimliği fakültesini kuran ve merkezi Londra’da bulunan BPP University’nin eğitim kadrosundan Prof. Dr. Simon Ash ve Prof. Dr. Parmjit Singh tarafından oluşturuldu. Ciddi bir eğitim kurumu disipliniyle hazırlanan müfredatta detaylar üzerinde titizlikle duruluyor.

Toplamda 70 saatlik eğitim programının, üçer günlük, üç farklı modüle bölünerek gerçekleştirildiği modüler eğitimin yedinci grubu 04 Haziran 2021 tarihinde başlayacak. Kontenjan sadece 14 kişi ile sınırlı olduğundan Haziran grubu kayıtları şimdiden başladı.

Eski Fiyatla Son Eğitim

VESTA’nın, İngiltere’nin ilk özel diş hekimliği fakültesi olan BPP University School of Health’in eğitmenleri ile birlikte düzenlediği Ortodonti Modüler Seminer Programı’nın maliyetlerinin büyük bölümü İngiliz Sterlini (British Pound) üzerinden hesaplanıyor. Geçtiğimiz hafta son defa eski fiyatla kontenjanı dolduran VESTA Akademi, son döviz hareketleri sebebiyle, bundan sonraki eğitimin fiyatını güncellemek durumunda kaldıklarını açıkladı.

3.000 USD olarak belirtilen yeni kurs ücreti için kayıtlar alınmaya başladı. Yedinci grubun eğitimi 04 Haziran 2021 tarihinde başlayacak.

Eğitime katılmak isteyen diş hekimleri VESTA Akademi Eğitim Sorumlusu İlhan Köse’ye +90 555 518 87 27 numaralı telefondan ulaşabiliyor.

“Koltuğumu Garantile” Yöntemi Avantaj Kazandırıyor.

VESTA Akademi’nin daha önce sadece 5.000 TL ve üzeri fiyatlı kurslar için uyguladığı yöntem olan Koltuğumu Garantile, bir süreliğine, bütün eğitimler için genişletildi.

Bu uygulama ile eğitim bedelinin belirli bir kısmını (%10-25 civarı) ödeyerek, eğitimlerdeki yerlerini şimdiden garantileyen katılımcılar kalan meblağı, eğitim tarihine 30 gün kalıncaya kadar, kendilerine en uygun ödeme seçeneklerinden biriyle ödeme imkanı buluyor.

Haber: Elif Taman Yazıcı (VESTA Akademi)


Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.