Dentiss Logo

Türk Dişhekimleri Birliği’nde Yeni Görev Dağılımı

Türk Dişhekimleri Birliği 17. Dönem Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri’nin görev dağılımı, 10 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilen ilk toplantı ile belirlendi.
22.11.2018       09.54.11
2-3-4 Kasım 2018 tarihlerinde  Ankara'da  yapılan Türk Dişhekimleri Birliği’nin 17. Olağan Genel Kurulu’ndan sonra  Çankaya İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatalarını alarak göreve başlayan TDB 17. Dönem Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, 10 Kasım 2018 tarihinde yapılan ilk toplantısında görev dağılımını belirledi.

Celal Korkut Yıldırım Genel Başkan, Nebil Seyfettin Genel Başkanvekili, Ali Gürlek Genel Sekreter, Hasan Yaman Genel Sayman olarak açıklandı. Üyeler ise Feride Aktan, Muharrem Armutlu, Atilla Stephan Ataç, Ali Rıza İlker Cebeci, Mustafa Murat Çağlar, Gülay Özdoğan ve Neslihan Sevim olarak belirlendi.

Türk Dişhekimleri Birliği’nin yeni dönem merkez yönetim kurulu üyeleri; "TDB 17. Dönem Merkez Yönetim Kurulu olarak, tüm dişhekimliği bileşenleri ile mesleğimizin sorunlarına hep birlikte çözüm arayacağımızı ve dayanışma içinde çalışmalarımızı sürdüreceğimizi kamuoyunun dikkatine sunarız." açıklamasında bulundu.

Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.