Dentiss Logo

Tam Protezler ve İmplantüstü Hareketli Protezler

Vestiyer Yayın Grubu, Türkiye'de, tam ve implantüstü hareketli protezler konusunda, problemlerin tespitine ve çözümüne yönelik yazılmış ilk kitabı okuyucuyla buluşturuyor.
14.07.2011       12.13.13

Büyük Boy 2 Cilt,
Toplam 900 Sayfa,
25 Bölüm,
2385 Fotoğraf ve Şekil,
20 Yıllık Emek ve Deneyim

Vestiyer Yayın Grubu'nun titiz çalışmasıylabaskıya hazırlanan kitabın dağıtımı başladı.

ÇÖZÜMSÜZ PROBLEM YOKTUR

Vestiyer Yayın Grubu, Türkiye'de, tam ve implantüstü hareketli protezler konusunda, problemlerin tespitine ve çözümüne yönelik yazılmış ilk kitabı okuyucuyla buluşturuyor. 

Prof. Dr. Yasemin Kulak Özkan, total ve implantüstü hareketli protezler hakkında merak edilen bütün soruların cevabını bu kitapta veriyor. Bütün konular, baştan sona resimlerle ve detaylı olarak ele alınıyor. 

Kitapta yer verilen bütün vakaların, Prof. Dr. Özkan'ın kişisel çalışmaları olması da bu eserin bir başka ayrıcalığı. 

BAŞ UCU KİTABINIZ OLACAK

Sade bir dille ve kavramayı kolaylaştırıcı bir anlatım tarzıyla kaleme alınan "Tam Protezler ve İmplantüstü Hareketli Protezler / Problemler ve Çözüm Yolları", muayenehanede karşılaştığınız ve karşılaşacağınız problemler için başucu kitabınız olacak.


ERKEN SİPARİŞTE 140 TL İNDİRİM

Her bir cildi 280 TL, toplam fiyatı 560 TL olarak satışa sunulacak olan kitabı şimdi sipariş edenler, sadece 420 TL ödüyor. Hem de Türkiye'nin her yerine kargo ücreti dahil.

Online Sipariş için bu linki izleyebilirsiniz


Prof. Dr. Yasemin Kulak Özkan

Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nden 1987 yılında mezun oldu. Aynı fakültenin Protetik Diş Tedavisi A.D.'nda 1995 yılında yardımcı doçent, 1997 yılında doçent, 2002 yılında profesör ünvanını aldı. 2002 yılından bu yana M.Ü. Dişhekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'nda AD Başkanlığı görevinin yanısıra 2004-2007 yılları arasında M.Ü Dişhekimliği Fakültesi Dekan Yardımcılığı yapmıştır. Halen M.Ü Dişhekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi AD Başkanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.