Dentiss Logo

Sağlık Çalışanları için İndirim Rehberi

Sağlık çalışanları, Covid-19 pandemisinin getirdiği zor koşullar içerisinde, fedakârca görevlerini yapıyor. Durmadan dinlenmeden verilen emeklere, markaların teşekkürü ise ayrıcalıklı fiyatlar.
05.01.2021       17.19.47

Sağlık çalışanları için beyaz eşyadan spor salonuna, otel konaklamasından araç kiralamasına kadar pek çok farklı kategoride indirimler uygulanıyor. Çocuğunuzun kolej kaydını yaparken, bisiklet ya da otomobil alırken, mobil alışveriş uygulamalarından sipariş verirken indirimlere göz atmanızda yarar var.

Sıfır Otomobil Alırken Yüzde 3, Araç Kiralarken Yüzde 50 İndirim

Ford yetkili satıcılarından satın alınacak sıfır km, yeni Ford marka Fiesta, Ecosport, Focus, Kuga, Puma, Courier, Connect, Transit ve Custom model binek&ticari araç alımlarında geçerli olan sağlık çalışanı kampanyasında, perakende satış fiyatı üzerinden yüzde 3 indirim veriliyor. Stoklarla sınırlı kampanya 5 Aralık 2020 – 8 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerli.

REKLAM

SIXT rent a car, araç kiralama işlemlerinde sağlık çalışanlarına özel, yüzde 50 indirim sunuyor. Sağlık çalışanı olduğunu gösterir kart ibrazı zorunlu tutulurken indirimden 1-14 günlük kiralamalarda yararlanılabiliyor.

Şirketin İstanbul Airport AVM, Sabiha Gökçen Havalimanı, Taksim Hilton, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, İzmir Hilton, Karşıyaka ofisleri ile Ankara Esenboğa Havalimanı, Adana Havalimanı, Antalya Havalimanı, Bodrum Havalimanı, Trabzon Havalimanı, Dalaman ve Gaziantep ofislerinde uygulanan kampanya, 1 Mayıs 2021 tarihine kadar sürecek.

Evler İndirimli Yenileniyor

Samsung, 31 Ocak 2021 tarihine kadar beyaz eşyalarda yüzde 10 indirim uyguluyor. Seçili ankastre fırın, davlumbaz, ocak, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, derin dondurucu, bulaşık makinesi gibi ürünlerde geçerli olan indirimden yararlanabilmek için sağlık çalışanı olduğunuzu gösterir bir kimlik belgesi gerekmekte. Bu belgenin, www.samsung.com/tr/saglik-calisanlari-kampanyasi adresi üzerinden eklenmesi ve başvuru formunun doldurulması isteniyor. Başvurunun onaylanması durumunda, gönderilen tek kullanımlık kodların son kullanma tarihi ise 10 Şubat 2021.

Sigorta Poliçelerinde Sağlık Çalışanlarına Hediye

Sigortam.net, kasko, trafik ve sağlık sigortalarını ilk defa kendilerinden alan sağlık çalışanlarına toplamda 300 TL hediye ediyor. Trafik sigortasında 50 TL, kaskoda 100 TL sağlık sigortalarında 150 TL hediye edilen kampanyadan, doktorlar, sağlık çalışanları ya da yakınları yararlanabiliyor.

Haber: Elvan Genç (VYG)


Reklam
Reklam

Sertaç
09.01.2021 13.48.48

Arçelik %10 doktor indirimi yapıyor.

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.