Dentiss Logo

RubyFlow Akışkan Kompozit

İnci Dental’in RubyFlow markası ile üretmiş olduğu akışkan kompozit ürünü ile estetik kaygıların giderilmesi, arka bölge dişlerinde kaybolan dokuların biyomimetik olarak restore edilmesi sağlanabilmektedir.
16.05.2024       16.13.21

Diş preparasyonlarındaki keskin alanların kapatılmasında ve oluşabilecek polimerizasyon kuvvetlerinin stresini azaltmak için kullanılmaktadır. Bu katman, bütünlüğünü koruyarak diş restorasyon ara yüzü üzerindeki baskıyı azaltacaktır. Aynı zamanda preparasyon duvarlarındaki ve iç açılarındaki boşlukları ve düzensizlikleri daha kolay doldurmaktadır.

Orta yoğunlukta akıcılığa sahip olan RubyFlow ürünü, sadece restorasyonların altında stres kırıcı olarak değil, sınıf V bölgesi çürüksüz lezyon restorasyonlarında, geçici dentin örtülmesi (İDS) amacıyla da kullanılmaktadır. Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden İnci Dental firması, talep/arz dengesinde gerekli ürün çeşitliliğini sağlamakta, dental piyasada önemli ürünleri ile sektörde önemli yapı taşlarından biri olmaya devam etmektedir.


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam


Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.