Dentiss Logo

PD (PRODUITS DENTAIRES SA) Gelişmiş Kök Kanal İrrigasyonu İçin Yenilikçi Kanül Tasarımı

09.06.2020       11.44.28

İsviçre endodontik şirketi PD (Produits Dentaires SA) tarafından tasarlanan ve üretilen yeni nesil irrigasyon kanülü, benzersiz es­nekliği ve eşsiz yıkama kabiliyetleri sayesinde daha etkili ve de­zenfekte kök kanal tedavisi sağlar.

IrriFlex kanülü, diş hekimleri için ortak bir problem olan; tamamen ve verimli bir şekilde karmaşık kök kanal sistemlerinin nasıl yıka­nacağını çözer. Yumuşak bir polipropilen gövdeyi benzersiz bir yanal perfore uygulamasıyla birleştiren PD, kanal anatomisi­ne kolayca adapte olabilen, çabucak uygulanan ve ulaşması imkansız olan kıvrımları bile yıkayabilen 30G bir iğne tasarlamış­tır. Sonuç, geleneksel metal ka­nüllerle karşılaştırıldığında daha verimli ve konforlu bir işlem için geliştiril­miş temizlik ve irrigas­yondur. PD’in patentli kanül tasarımı, güçlü yanal yıkama için uçta arka arkaya 2 taraflı perfore alanlar ve metal kanüllerden farklı olarak kök kanal hazırlığına uyacak şekilde konik bir şekil içeriyor. % 4 açılı tasarım, mekanik temizleme etkinliğini arttırmak için kök kanal duvarları boyunca kayma gerilmesini maksimuma çıkarır.

IrriFlex kanülü, geleneksel metal kanüllerle ulaşılması imkansız olan alanlarda smear, debris ve biyofilm gibi kalıntıların gideril­mesini artırmak için kök kanalının güçlü ve tam bir şekilde yıkan­masını güvenle gerçekleştirir. Kanüller, ISO 7 sertifikalı temiz bir odada üretilir ve tek hasta kullanımı için tasarlanmış ayrı mühürlü poşetlerde teslim edilir, böylece güvenlik en üst düzeye çıkarılır. Bu yeni kanül, kanal tedavilerini ve kök kanal yıkamasını, daha verimli konforlu ve güvenli bir şekilde yapmak için tasarlandı. Öncü Dental. www.oncudental.com


Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.