Dentiss Logo

Greatist 2019 Sözlü Bildiri Birincisi Dr. Necati Kaleli Oldu

GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi kapsamında her yıl Sözlü Bildiri & Matbu Poster Sunumu Ödülleri veriliyor. Poster & Sözlü Bildiri Değerlendirme Jürisi, bu yıl matbu posterleri bilimsel değerlendirmede ödüle uygun görmezken, en iyi 3 sözlü bildiri, ödüllerini aldı. 
20.11.2019       14.02.26
GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi kapsamında her yıl Sözlü Bildiri & Matbu Poster Sunumu Ödülleri veriliyor. Bu sene 25 Ekim 2019 günü sözlü ve matbu bildirilerin değerlendirmeleri yapıldı.
 
Sekiz üyenin yer aldığı Greatist 2019 Poster & Sözlü Bildiri Değerlendirme Jürisi şu akademisyenlerden oluşuyor (soyadı alfabetiğine göre): Doç. Dr. Bebek Serra Oğuz Ahmet, Prof. Dr. Çağrı Delilbaşı, Prof. Dr. Yusuf Emes, Prof. Dr. Tamer Lütfi Erdem, Prof. Dr. Onur Geçkili, Prof. Dr. Musa Üstün Güldağ, Doç. Dr. Ferda Pamuk, Prof. Dr. Hilal Uslu Toygar ve Prof. Dr. Mustafa Kemal Ünsal.
 
Jürinin bilimsel inceleme ve değerlendirmeleri sonucunda, bu yılki matbu posterler ödüle layık görülmezken en iyi 3 sözlü bildiri, düzenlenen törenle ödüllerini aldı.
 
En iyi 3 sözlü bildiri, ödül töreninin sponsoru olan Onur Diş Deposu (ODD) ve Onur Dental Cerrahi Aletleri’nden (ODC) çeşitli armağanlar kazandı. Ödül töreni, 26 Ekim 2019 Cumartesi akşamı oditoryum salonunda gerçekleştirildi.
 
Birincilik ödülüne Dr. Öğr. Üyesi Necati Kaleli’nin “Tek Duvarlı Endokron Restorasyonlarda Duvar Lokalizasyonunun Stres Dağılımı Üzerindeki Etkisi” başlıklı bildirisi layık görülürken, ikincilik ödülü Dr. Öğr. Üyesi Erhan Erkan’ın “Cerrahi Olmayan Kök Kanal Tedavisinin 5 Yıllık Klinik Takibi: Geriye Dönük Bir Kohort Çalışması” isimli bildirisine, üçüncülük ödülü ise Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Büşra Keskin’in “Rotate Ve Mtwo Döner Sistem Eğelerin Kırılma Dirençlerinin Karşılaştırılması” başlıklı bildirisine verildi. 

 
 

Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.