Dentiss Logo

GC Europe’den Bridging Dentistry Kongresi

06 Eylül tarihinde İstanbul Radisson Blu Otel’de yapılacak olan kongrede dünyaca ünlü konuşmacıların sunumlarının yanı sıra uygulamalı kurslar da düzenlenecek.
20.05.2014       14.24.54
Enteresan sunumlarla dolu, dünya standartlarındaki bu sempozyumun ana teması, bilim ile pratik, diş hekimi ile diş teknisyeni, geçmişin tecrübesi ile son yeniliklerin kolaylığını bir araya getirmek şeklinde olacaktır.

Kongrede yer alacak konuşmacılar ve konu başlıkları şöyle olacaktır. Prof. Dr. Kemal Ünsal “Diş Preperasyonu Sonrası Ölçü ve Simantasyonda Püf Noktaları”, Dr. Uğur Ergin “İmplantüstü Protezlerde Sürdürülebilir-İdeal Estetiğin SAağlanması. Tercihler ve Vazgeçişler”, Michael Brüsch, MDT “İnitial ile 10 Yıl”, Joshua Polonsky “Eskinin Bilgeliği, Yeninin Teknolojisi”, Ryo Miwa, MDT “Ulaşılabilir-İmkânsız Limitleri Zorlamak”, Nikos Bellas, MDT “Çikışlar ve İnişler-Fırçamla Dişin Hayatına Yolculuk”, Kresimir Varda, MDT “Yaşam Sadece Bir Gülüşten Daha Fazlası”, Özcan Yıldırım, MDT “Köprüden Önce Son Çıkış”

ÜCRETSİZ WORKSHOP SINIRLI KONTENJAN

Prof. Dr. Kemal Ünsal’ın 05 Eylül tarihinde sunacağı “Ölçüden Simantasyona” başlıklı workshopun kontenjanı 50 kişiyle sınırlı olup kongreye gelecek diş hekimlerine ücretsiz olacaktır.

TEKNİSYENLERE ÖZEL HANDS-ON KURSLAR

Kongrenin yanı sıra 04 ve 05 Eylül tarihlerinde diş teknisyenleri için hands-on kurslar düzenlenecek. 04 Eylül’de Nikos Bellas’ın vereceği kursun konusu “Beyaz ve Pembe Estetik”, 05 Eylül’de Joshua Polonsky’nin vereceği hand-on kursun konusu ise “Eskinin Bilgeliği, Yeninin Teknolojisi” olacaktır.


NASIL KAYIT OLUNUR?

Kongre ve kursların kontenjanları sınırlı olup katılmak isteyenlerin http://vyg.com.tr/fileSource/pdf/6VDRVMq2M3.pdf linkindeki formu doldurarak başvurmaları gerekmektedir.

For registration please fill the form at http://vyg.com.tr/fileSource/pdf/VZOzZb8189.pdf

YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © Vestiyer Yayın Grubu, 1989-2021. Tüm Hakları Saklıdır.