Dentiss Logo

Eniyihekim.com, Hizmetlerine Yeni Adı ile Devam Edecek

İnternet üzerinden hekim ve hastanelere ulaşmanın en etkili yollarından biri olan “eniyihekim.com”, bu başarılı serüvenine yeni ismi “doktortakvimi.com” ile devam edecek.
12.02.2016       12.07.28
Doktor seçme ve randevu almanın en hızlı yolunun adı artık doktortakvimi.com

2012 yılında hizmet vermeye başlayan ve kısa sürede internet üzerinden hekim ve hastanelere ulaşmanın en etkili ve güvenilir yollarından biri olmayı başaran
eniyihekim.com, bu başarılı serüvenine yeni ismi; doktortakvimi.com ile devam edecek.

2014 yılında Avrupa’nın en büyük sağlık platformu DocPlanner.com ile birleşen marka, geleneksel doktor randevusu alma yöntemlerini değiştiriyor.

Daha önce eniyihekim.com adıyla hizmet gösteren ve tüm uzmanlık alanlarından 142.000 hekimin kayıtlı olduğu site, 2016 yılı itibariyle doktortakvimi.com adıyla yolculuğuna devam etme kararı aldı. Dünya çapında tanınan DocPlanner.com grubu içerisinde faaliyet gösteren markanın CEO’su Altay Tınar, Türkiye’deki isim değişikliğinin nedeninin hem hekimlere hem de hastalara sunulan hizmetlerin kapsamını daha iyi anlatmak olduğunu belirtti.

Doktortakvimi.com, hekimlere tüm randevularını online yönetebilme avantajını sunarken, hastalara ise istediği şehirden, ihtiyaçları kapsamında en uygun hekime 7/24 en hızlı şekilde ulaşarak güvenilir randevu alma imkanı sağlıyor. Sektörünün lideri konumunda olan, Türkiye’nin en büyük sağlık platformu doktortakvimi.com, yeni adıyla birlikte sağlık alanında toplumda farkındalık çalışmalarına da hız kesmeden devam edecek.

2014 yılında Avrupa’nın en büyük sağlık randevu platformu DocPlanner ile birleşen, önemli bir değişim ve büyüme sürecine giren marka, yeni ürünü olan bulut tabanlı online takvim yazılımını da hekim ve kurumların hizmetine sunmasıyla dikkat çekiyor. Marka, 2015 yılında üye hekim sayısını %200 arttırmasıyla da önemli bir başarı kaydetti.

Sağlık Bakanlığı’nın kamu hastaneleri için sunduğu MHRS sisteminin bir benzerini özel sağlık alanında uygulayan doktortakvimi.com sayesinde artık birçok hekim ve özel sağlık kuruluşu, online takvim yazılımını kullanarak hasta randevularını planlıyor. Daha önce eniyihekim.com adıyla hizmet veren site, 2015’te 22 milyon kullanıcı tarafından ziyaret edildi. Bu rakam da TUİK’in 2015 yılı verilerine göre Türkiye’deki 44 milyon internet kullanıcısının yarısına denk gelmektedir.YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.