Dentiss Logo

EndoArt Prime Döner Kanal Eğesi

“Dayanıklılık” kavramının önemine inanan İnci Dental, üretmiş olduğu EndoArt eğeleri tasarlarken ürün açıları ve kesitlerinin en optimal şekilde olmasına özen gösteriyor. Ürün, asimetrik kesitlere sahip NiTi kök kanal eğesidir.
06.06.2024       14.33.47

EndoArt Prime, Türkiye’nin dental sektörde en büyük yerli ürün üretim gamına sahip olan şirketi İnci Dental’in rotasyon hareket ile çalışan asimetrik kesitlere sahip NiTi kök kanal eğesidir. Eşsiz ısıl işlem teknolojisi, ürünü benzersiz kılan özelliklerden sadece biridir.

Günümüz endodontisinde adını sıkça duyduğumuz “Dayanıklılık” kavramının önemine inanan İnci Dental, üretmiş olduğu EndoArt eğeleri tasarlarken ürün açıları ve kesitlerinin en optimal şekilde olmasına özen göstermektedir. Güvenli endodontik tedaviler için vazgeçilmez yardımcı EndoArt Prime eğelerine İnci Dental’in diş hekimlerine özel alışveriş sitesi olan www.incidenal.com adresinden ulaşabilirsiniz.


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam


Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.