Dentiss Logo

Endo Sapiens 2024, Ekim'de Paris’te

Endodonti forumu Endo Sapiens, 4-5 Ekim 2024 tarihlerinde Fransa’nın Paris kentinde düzenlenecek. Forumun konuşmacıları arasında, Domenico Ricucci, Mahmoud Torabinejad, Markus Haapasalo ve Gilberto Debelian gibi endodonti dünyasının değerli isimleri var.
06.06.2024       13.38.38

Geçtiğimiz yıl Barcelona’da 54 ülkeden 500 katılımcıyı ağırlayan Endo Sapiens, 4-5 Ekim 2024 tarihlerinde çok değerli konuşmacılar ile katılımcıları, Paris’te buluşturacak. Forumun konuşmacıları arasında, Domenico Ricucci, Bruno Azevedo, Frederic Barnett, Mahmoud Torabinejad, Markus Haapasalo, Gilberto Debelian, Daniel Cerny ve Jean-Yves Cochet gibi endodonti dünyasının değerli isimleri var.

Etkinliğin dünyanın en güzel şehirlerinden birinde gerçekleşecek olması da forumu cazip kılan bir unsur. Sanatın ve modanın başkentlerinden Paris, kültür, sanat, tasarım ve tarih açısından zengin bir şehir. Şehrin konukları, Mona Lisa'yı Eyfel Kulesi'ni görmek ya da en lezzetli kruvasanları tatmak gibi birçok seçeneğe sahip.


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam


Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.