Dentiss Logo

DİŞSİAD Kitaplığı’nın Yeni Kitabı, IDEX 2019’da Diş Hekimleriyle Buluşacak

DİŞSİAD Kitaplığı’nın sekizinci kitabı IDEX 2019 Fuarı’nda okurlarla buluşuyor. Prof. Dr. Ayşegül Demirhan Erdemir tarafından kaleme alınan “Diş Hekimliğinde Etik Konular Üzerine İrdelemeler” isimli çalışma, ilk 500 fuar ziyaretçisine hediye edilecek.
29.03.2019       11.24.24
Diş Malzemeleri Sanayici ve İşadamları Derneği (DİŞSİAD), diş hekimliği bilimi ve sektörüne katkı sağlamak adına birçok çalışma yapıyor. Bu çalışmalar arasında yer alan DİŞSİAD Kitaplığı, diş hekimlerine yeni eserler kazandırdığı için oldukça değerli. DİŞSİAD Kitaplığı’na yeni eklenen “Diş Hekimliğinde Etik Konular Üzerine İrdelemeler” isimli çalışma, IDEX 2019 Fuarı’nda okurlar ile buluşacak.

DİŞŞİAD Kitaplığı’nın 8’inci kitabı “Diş Hekimliğinde Etik Konular Üzerine İrdelemeler”, Prof. Dr. Ayşegül Demirhan Erdemir tarafından hazırlandı. “Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıp Tarihi ve Etik Anabilim Dalı Başkanı” ve “Tıp Etiği, Tıp Hukuku ve Tıp Tarihi Derneği Kurucu Başkanı” olan Erdemir, kitabında diş hekimliğinde pek sözü edilmeyen etik kavramını irdeliyor. Prof. Dr. Ayşegül Demirhan Erdemir, hem cerrahi hem de bir san’at  alanı olarak diş hekimliğinin gittikçe geliştiğini, bu süreçte hekimi-hasta arasındaki ahlaki sorunların ikilemler halinde karşımıza çıktığını belirtmekte.

Kitap, IDEX 2019 Fuarı’nın ilk 500 ziyaretçisine hediye edilecek. Ayrıca etkinlik kapsamında 13 Nisan Cumartesi günü düzenlenecek olan imza gününde, kitabı yazarına imzalatmak da mümkün. CNR EXPO Yeşilköy’de 11-14 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan IDEX 2019’u ajandanıza kayıt etmeyi unutmayın. Fuar ve sempozyuma giriş için kayıt işlemi, www.dtsempozyum.com adresinden ücretsiz olarak gerçekleştirilebilir.                           

YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.