Dentiss Logo

Dental XP İstanbul Konferansı Temmuz'da

Dünyaca ünlü Salama Kardeşler İstanbul'a geliyor! Sürekli büyüyen “minimal invaziv” cerrahi protokollere olan talep, rejeneratif tedavilerde gelişen bir manzaraya yol açmıştır. Dental XP İstanbul Konferansı'nda, minimal invaziv restoratif ve periodontal estetikte yeni stratejiler, dijital 3D çalışma akışlarındaki yenilikler, rejenerasyon ve biyoloji konularına değinilecek.
19.06.2019       14.50.20
Rejeneratif Diş Hekimliğinin Harika Dünyası: İmplant ve Estetik Diş Hekimliği'nin En İyileri Temmuz'da İstanbul'da Buluşuyor!

VESTA | Vestiyer Akademi tarafından organize edilen, Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ve 140'tan fazla ülkeden diş hekimi üyesi bulunan online eğitim grubu Dental XP'nin birlikte düzenlediği Dental XP İstanbul Konferansı 08-09 Temmuz’da gerçekleştirilecek.

Dünyaca ünlü Salama Kardeşler (Maurice A. Salama, Henry Salama, Edi Salama) tarafından kurulan ve kurulduğundan bu yana yoğun ilgi gören, Dünya’nın en iyi konuşmacılarının uluslararası konferanslarda, online eğitimlerde ve hands-on kurslarda bir araya geldiği Dental XP Grubu, Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi desteği ile İstanbul’a geliyor.

Doç. Dr. Maurice A. Salama, Doç. Dr. Henry Salama, Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sina Uçkan, Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muhamed Ajanoviç ve Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Selma Tosum Poskovic, Andres Bello Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji&İmplantoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Marcelo Ferrer Balart ve Mısır'ın bir numaralı diş merkezlerinden biri olan Presidental Estetik Merkezi ve Enstitüsünün başkanı Dr. Bassam F. Rabie’in de aralarında bulunduğu yerli&yabancı 10’dan fazla konuşmacının bilgilerini paylaşacağı uluslararası Konferansta minimal invaziv restoratif ve periodontal estetikte yeni stratejiler, dijital 3D çalışma akışlarındaki yenilikler, rejenerasyon ve biyoloji konuları anlatılacak.Sınırlı Kontenjan

08-09 Temmuz’da Medipol Üniversitesi Kavacık Güney Kampüs’te gerçekleştirilecek olan Konferansa kayıt yaptırmak için acele etmeniz gerekiyor. Çünkü kontenjan sadece 200 kişi.

 
Katılım Ücreti

Konferansa Katılım Ücreti

150 EUR

 
Fiyata Dahil

2 günlük Dental XP Konferansı katılımı, çay-kahve servisi ve ikramlar, elektronik sertifika.

 
GREATIST Fulpaket Abonelerine ÜCRETSİZ

25-27 Ekim 2019 tarihlerinde yapılacak Uluslararası GREATIST Kongresi katılım paketi alan diş hekimleri Dental XP Konferansı’na ücretsiz kayıt yaptırabilirler.


Bilgi ve Kayıt

Hemen burayı tıklayarak 3D güvenlik sistemi ile kayıt olabilir, daha fazla bilgi almak, size en uygun ödeme şeklini konuşmak ve diğer kayıt işlemleri için Vestiyer Yayın Grubu’ndan Elif Taman’ı 0555 975 55 43 no’lu telefondan arayabilirsiniz.

Haber: Elif TAMAN (VYG)

YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.