Dentiss Logo

Dental Dünyanın Kalbi IDEX 2019’da Atacak

Ziyaretçi rekoru kırması beklenen IDEX 2019’da diş hekimlerini önemli sürprizler bekliyor. Prof. Dr. Ayşegül Demirhan Erdemir tarafından kaleme alınan “Diş Hekimliğinde Etik Konular Üzerine İrdelemeler” isimli çalışma, ilk 500 fuar ziyaretçisine hediye edilecek. Ayrıca, 4’üncüsü düzenlenen Dental Tribune Türkiye Sempozyumu ile bilimsel programdan da ücretsiz yararlanmak mümkün.   
29.03.2019       11.32.27

İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı'nın (IDEX Istanbul) 16'ncısı, ve DİŞSİAD (Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği) ve CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık beraber organizasyonu ile  11-14 Nisan 2019 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek.

Fuara 300’ün üzerinde firmanın, 1100’den fazla marka ile katılması bekleniyor. Türk dental sektörünün tek uluslararası etkinliği konumundaki fuar, 500 milyon dolarlık büyüklüğe sahip sektörün 2023 hedefi olan 1 milyar dolar ciroyu aşmasına katkı sağlayacak. Fuarı dünyanın dört bir yanından ve ülkemizin birçok ilinden, diş hekimliği fakülteleri, ağız ve diş sağlığı merkezleri, diş klinikleri ve diş hekimliği odalarını temsilen öğretim görevlileri ve hastane yöneticilerinden oluşan çok sayıda sektör profesyoneli ziyaret edecek.
 
Yabancı Katılımında Rekor Bekleniyor
 
Dental ünitelerden dental röntgen cihazlarına, implant sistemlerden amalgatörlere, laboratuvar ekipmanlarından diş hekimi mobilyalarına kadar birçok ürün ve ürün grubunun 25 bin metrekare alan üzerinde sergileneceği fuarda 15 bini aşkın sektör alıcısı ağırlanacak.
 
DİŞSİAD Kitaplığı’nın Yeni Kitabı Hediye Edilecek
 
DİŞŞİAD Kitaplığı’nın 8’inci kitabı “Diş Hekimliğinde Etik Konular Üzerine İrdelemeler”, Prof. Dr. Ayşegül Demirhan Erdemir tarafından hazırlandı. “Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıp Tarihi ve Etik Anabilim Dalı Başkanı” ve “Tıp Etiği, Tıp Hukuku ve Tıp Tarihi Derneği Kurucu Başkanı” olan Erdemir, kitabında diş hekimliğinde pek sözü edilmeyen etik kavramını irdeliyor.
 
 
Bu özel çalışma, IDEX 2019 Fuarı’nın ilk 500 ziyaretçisine hediye edilecek. Ayrıca etkinlik kapsamında 13 Nisan Cumartesi günü düzenlenecek olan imza gününde, kitabı yazarına imzalatmak da mümkün.
 
4. Dental Tribune Türkiye Sempozyumu’na Kayıt Olmayı Unutmayın
 
“Dental Tribune Türkiye Sempozyumu” bu yıl 11-14 Nisan 2019 tarihlerinde, her yıl olduğu gibi İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı (IDEX 2019) kapsamında düzenlenecek.
 
Dünyanın en yaygın dental yayın ağı DTI, DİŞSİAD ve CNR işbirliği ile düzenlenen etkinlik, başladığı 2016 yılından beri yoğun ilgi ve katılımla gerçekleştiriliyor. Fuar kapsamındaki Dental Tribune Türkiye Sempozyumu, bilimsel programlarıyla diş hekimlerinin yanı sıra diş teknisyenleri ve dental asistanlar için de önemli bir bilimsel kaynak oluşturmakta.
 
Dört gün sürecek olan sempozyum hakkındaki güncel bilgileri www.dtsempozyum.com adresinden takip edebilir ve ücretsiz sempozyum kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sempozyuma dair katılım sertifikaları dijital olarak verildiği için online kayıt büyük önem taşıyor. 

Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © Vestiyer Yayın Grubu, 1989-2020. Tüm Hakları Saklıdır.