Dentiss Logo

Çevrimiçi Ortodonti Zirvesi Gerçekleştirildi

Align Türkiye Ortodonti Zirvesi, 450'den fazla Invisalign eğitimli doktorun katılımıyla dijital ortamda gerçekleştirildi. Etkinlikte, Şeffaf Plak Tekniğinin Evrimi ve Dijital Ortodontik Planlama gibi ilgi çekici başlıklar ele alındı.
28.09.2021       12.08.05

Align Türkiye Ortodonti Zirvesi, 10 Eylül'de 450'den fazla Invisalign eğitimli doktorun katılımıyla dijital ortamda gerçekleştirildi. Küresel çapta konuşmacıları ve klinik uzmanlığı bir araya getiren etkinlik, apareyin klinik gelişimi ve G8 inovasyonu, dijital entegrasyon, Invisalign Sistemi ile tedavi edilen kompleks cerrahi vaka iş birlikleri ve ortognatik cerrahi vakalarının yanı sıra Sınıf II vakaların tedavisinde yardımcı mekanikler ve geçici ankraj üniteleri kullanımı gibi ortodonti alanındaki en güncel gelişmelere dair yüksek kaliteli içerikler sundu.

Align Turkey Ortodonti Zirvesi açılış konuşmaları yüksek deneyime sahip klinisyenler tarafından yapıldı. Kanada'dan Dr. Sandra Tai ‘İnovasyondan Klinik Uygulamaya: Şeffaf Plak Tekniğinin Evrimi' başlıklı bir sunum yaparken Brezilya'dan Dr. Giselle Namur Menusier 'Invisalign G8 ile Tedavi Edilen Vakaların İlk Sonuçları'nı paylaştı. İsrail'den Dr. Rafi Romano'nun Klinik Dijitalleştirme ve Dijital Ortodontik Planlama' konulu sunumunun ardından Fransa'dan Dr. Waddah Sabouni ve İtalya'dan Dr. Alessandro Greco, 'Invisalign Şeffaf Plak Sistemi ile Ortognatik Cerrahi' ve ‘Şeffaf Plak Ortodontisinde Geçici Ankraj Ünitelerinin Kullanımı' başlıklı konuşmaları yaptılar.

REKLAM

Align Technology Türkiye 2020 Ödül Töreninin de yapıldığı etkinlikten elde edilen gelir, Align Technology'nin TEMA'ya yaz aylarında çıkan orman yangınları için verdiği 10.000 avroluk desteğe ek olarak, benzer yerel sivil toplum kuruluşlarına bağışlandı.


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam


Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.