Dentiss Logo

Bir dişhekimine kızdı, 7 dişhekimini soydu

Antalya'da, kendisinden dişlerini yapmak için 5 bin YTL isteyen bir dişhekimine kızan hırsızlık zanlısı, 7 dişhekimini soydu. Mersin'de, özel güvenlikçi olarak çalışırken işsiz kalan 29 yaşındaki E.G. isimli şahıs iş bulmak amacıyla Antalya'ya geldi. Bu sırada dişlerini yaptırmak amacıyla bir dişhekimine uğradı. E.G. için 5 bin YTL fatura çıkartıldı.
13.03.2008       16.05.06

Antalya'da, kendisinden dişlerini yapmak için 5 bin YTL isteyen bir dişhekimine kızan hırsızlık zanlısı, 7 dişhekimini soydu.

 

Mersin'de, özel güvenlikçi olarak çalışırken işsiz kalan 29 yaşındaki E.G. isimli şahıs iş bulmak amacıyla Antalya'ya geldi. Bu sırada dişlerini yaptırmak amacıyla bir dişhekimine uğradı. E.G. için 5 bin YTL fatura çıkartıldı.

 

Diş faturasını yüksek bulan ve sinirlenen hırsızlık zanlısı E.G., 10 gün içerisinde hırsızlık amacıyla 35 dişhekiminin muayenehanesine girdi. Müşteri olarak girdiği dişhekimi bürolarından 7'sini soyan zanlı, güven timleri tarafından yakalandı.

 

Zanlı ile birlikte 5 adet cep telefonu, cüzdan ve bayan çantaları ele geçirildi. Güvenlik önlemleri altında adliyeye çıkarılan E.G., tutuklandı.

 

İHA


Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © Vestiyer Yayın Grubu, 1989-2021. Tüm Hakları Saklıdır.