Dentiss Logo

Antalya’da cinayet zanlısı 3 kişiye tutuklama

Antalya’da eşi ve evlatlığıyla birlikte öldürülen emekli diş hekimi Mehmet Necat Güçlü’nün, cinayetten sonra gasp edilen otomobiliyle kaza yaparak yakalanan 3 şüpheli, sevk edildikleri nöbetçi mahkemece tutuklandı. Polisin olayla ilgili soruşturması sürerken, öldürülen emekli diş hekimi Mehmet Necat Güçlü’nün gasp edilen otomobiliyle Aspendos Bulvarı’nda kaza yapan ve gözaltına alınan Zafer A., Benan Ç. ve Burak S. 4 gün sorgulandı. Şüpheliler, sorgularının ardından sevk edildikleri adliyede nöbetçi mahkemece tutuklandı
07.01.2008       15.46.08

Antalya’da eşi ve evlatlığıyla birlikte öldürülen emekli diş hekimi Mehmet Necat Güçlü’nün, cinayetten sonra gasp edilen otomobiliyle kaza yaparak yakalanan 3 şüpheli, sevk edildikleri nöbetçi mahkemece tutuklandı

Polisin olayla ilgili soruşturması sürerken, öldürülen emekli diş hekimi Mehmet Necat Güçlü’nün gasp edilen otomobiliyle Aspendos Bulvarı’nda kaza yapan ve gözaltına alınan Zafer A., Benan Ç. ve Burak S. 4 gün sorgulandı. Şüpheliler, sorgularının ardından sevk edildikleri adliyede nöbetçi mahkemece tutuklandı.

 

Nöbetçi mahkeme, şüpheliler Burak S. ve Benan ǒyi, savcılığın talebine uygun olarak “Başkasına ait banka veya kredi kartı suretiyle yarar sağlamak” suçlamasıyla, Zafer A’yı da diğer şüpheli R.B’nin ölümüyle ilgili tutukladı.

Trafik kazasında beyin ölümü gerçekleşen R.B, hastanede yaşamını yitirmişti.

Emekli diş hekimi Mehmet Necat Güçlü, eşi Sebahat Güçlü ve evlatlıkları Salih Cemil Doğantürk, oturdukları apartmanda 27 Aralık tarihinde öldürülmüş olarak bulunmuştu.

Yapılan araştırmada kazada ölen şüpheli R.B’nin üzerinde, evlatlıkları Salih Cemil ile birlikte öldürülen Mehmet Necat Güçlü ve Sebahat Güçlü’nün kredi kartları ve cep telefonları bulunmuş, R.B. ve diğer şüphelilerin kredi kartlarından yaklaşık 5 bin YTL kullandıkları belirlenmişti.

Tutuklanan 3 şüphelinin cinayete kesin olarak karışıp karışmadıklarına yönelik parmak izi ve biyolojik incelemenin ise devam ettiği bildirilmişti.


Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © Vestiyer Yayın Grubu, 1989-2020. Tüm Hakları Saklıdır.