Dentiss Logo

AlignTechnology’den İlk Sanal Invisalign Bilim Sempozumu

AlignTechnology, her yıl düzenlediği Invisalign Bilim Sempozyumu’nu bu yıl 45 ülkeden 1000’den fazla katılımcıyla sanal olarak gerçekleştirdi.
15.06.2020       15.30.55

Invisalign Bilim Sempozyumu’nda Dr. Alessandro Greco, Dr. Sandra Tai, Dr. Tommaso Castroflorio, Dr. Christina Erbe, Dr. David Couchat ve dünyaca tanınan bir çok ortodontist ve klinisyen hekim konuşmacı olarak katıldı. Sunumlarda, yetişkin ve genç hasta topluluklarında Class II, derin kapanış ve ameliyatlık vakalar hakkında bilimsel veriler paylaşıldı.

AlignTechnology Kıdemli Başkan Yardımcısı ve EMEA Pazarlama Müdürü Lee Taylor yeni format hakkında şunları söyledi: ‘‘İçinde bulunduğumuz belirsiz zamanlarda, inovasyon ve teknolojiyi benimseyerek çevremizle iletişim içinde olmak çok önemliydi. Eğitim inançlarımızı desteklemeye devam ediyor ve dünya çapında tanınan konuşmacıların bu önemli konular üzerine konuşmasını dinleyebildiğimiz bir iletişim şeklini geliştirebildiğimiz için çok mutluyum. Zamanla yüz yüze eğitimin geri geleceğini ve yüksek kalite dijital eğitimin Invisalign ve iTero doktorları için erişim ve pratikliği artıracak bir destek olacağını umut ediyorum.’’

AlignTechnology EMEA Ortodontist Kanalı Satış BaşkanYardımcısı Pierre Velu: ‘‘Geçtiğimiz hafta ve ayların hekimler için zor zamanlar olduğunun bilincindeyiz. Bu çalkantılı zamanlarda, krizi atlatmalarına yardım etmek için gereken çabayı ve bağlılığı göstermek önceliğimiz. Hekimlerin fikirlerini ve uygulamalarını paylaşabildiği sanal etkinliklerimizde karantinanın başlangıcından beri inanılmaz bir ilgi ve katılım gördük. Buna ek olarak, Invisalign sertifikalı hekimlerin Invisalign Bilim Sempozyumu’na katılımını görmek beni çok mutlu ediyor. Bu etkinlik en son ürün yeniliklerini öğrenmek ve diğer konuşmacılarla soru-cevap seanslarında tanışmak ve sohbet etmek için nadir bir fırsat sundu.’’ dedi.


Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.