Dentiss Logo

Ağız ve Diş Sağlığında Çığır Açan Ürünler İDEX İstanbul’a Geliyor

Ağız ve diş sağlığı alanında en son teknoloji ürünlerin ve hizmetlerin sergileneceği İDEX İstanbul, 26 Mayıs’ta açılacak. Sektöre dair her türlü ürün ve hizmetin sergileneceği İDEX İstanbul Fuarı bu yıl 17’inci kez düzenlenecek.
11.05.2022       11.48.16

26 Mayıs’ta İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak fuarda, Avrupa, Afrika, Balkanlar, Körfez Ülkeleri, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere 100’e yakın ülkeden gelecek alım grupları ağırlanacak.

Ağız ve diş sağlığı alanında en son teknoloji ürünlerin ve hizmetlerin sergileneceği, dünya diş sektöründe Türk firmalarının öne çıkarılması hedefiyle organize edilen 17. Uluslararası İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı - İDEX İstanbul, 30 bin metrekare alanda düzenlenecek. Kendi alanında dünyanın en büyük fuarlarından biri olan İDEX İstanbul Fuarı’nda yeni nesil anestezi cihazlardan teknolojik dolgu tedavilerine, yeni nesil görüntüleme cihazlarından çocuklar ve yetişkinler için eğlence ile teknolojiyi bir arada sunan dişçi koltuklarına kadar ağız ve diş sağlığına dair her türlü ürün ve hizmetler sergilenecek.

3 Binden Fazla Marka

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından, Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) desteğiyle düzenlenecek fuara, yerli ve yabancı 500’ün üzerinde firma, 3 binden fazla markası ile katılacak. İDEX İstanbul’u bu yıl 30 binin üzerinde uluslararası sektör profesyoneli ziyaret edecek.

Sektörün Geleceği Konuşulacak

Fuarda, uluslararası ünlü yerli ve yabancı akademisyenlerin konuk olacağı, sektörün dünü, bugünü ve yarınının ele alınacağı sempozyum da düzenlenecek. İDEX İstanbul kapsamında 4 gün boyunca düzenlenecek sempozyum programlarında ağız ve diş sağlığındaki yenilik ve gelişmeler uygulamalı olarak ele alınacak. Dünyanın en önemli akademisyen ve uzmanları sektör çalışanları ve öğrencilere sektördeki yenilikler hakkında bilgi verecek.

Aralarında Prof. Dr. Esra Uzer Çelik’in “Başarılı Direkt Posterior Kompozit Rezin Restorasyonlar İçin Altın Standartlar”, Prof. Dr. Nazmiye Dönmez ve Doç. Dr. Mağrur Kazak’ın “Kemomekanik Çürük Uzaklaştırma… Geçmişten Günümüze” ve Dr. Rodrigo Reis “Dental Kompozitlerdeki Gerçek Yenilikler Nelerdir?” gibi başlıkların bulunduğu oturumlarda, 25’in üzerinde uzman akademisyen yer alacak.


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © 1989-2024, Vestiyer Grup, Tüm Hakları Saklıdır.