Bülent Manav

Türkiye için güzel bir gün

Dünyanın başkenti ünvanına sahip İstanbul’a yaraşır bir GREATIST için, herkesin, en çok da Dental İstanbul’u bugünlere taşıyan siz VYG ailesinin desteğine ihtiyacımız var.
17.03.2015 13:42
DİŞSİAD, VYG ve DTI GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

Her yıl yeni bir heyecan ve yepyeni umutlarla giriştiğimiz “Dental İstanbul” hazırlıklarına, bu kez çok daha farklı, çok daha güçlü duygularla başladık. Ve her yıl olduğundan kat kat heyecanlıyız.

2002’den bu yana, sizlerin desteğiyle ilmek ilmek ördüğümüz, geçen yıllar zarfında Türkiye’nin en çok katılımcı ağırlayan üç dental etkinliğinden biri konumuna yükselttiğimiz Dental İstanbul, bu yıldan itibaren yeni bir dönemece daha giriyor.Bu yeni dönemeçte, Türkiye diş hekimliği pazarındaki en güçlü ve köklü firmaları bir araya getiren Diş Malzemeleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) ve Dünyanın en güçlü, en yaygın dental yayın ağı Dental Tribune International (DTI) ile güçlerimizi, heyecanlarımızı, umutlarımızı birleştirdik. Türkiye’de gerçek anlamda uluslararası bir dental etkinlik düzenlemek, İstanbul’u dünyanın dental buluşma noktalarından biri haline getirmek için ortaya koyduğumuz bu güçlü umudun adı GREATIST.

Heyecan ve umudumuzu, daha attığımız imzaların mürekkebi kurumadan sizlerle paylaşıyor olmak da ayrı bir mutluluk.

GREATIST, 30 Ekim – 1 Kasım 2015 tarihlerinde, Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Bütün duyuruları, haberleri çok yakında www.greatist.pro adresinden sizlerle paylaşmaya başlayacağız.

Dünyanın başkenti ünvanına sahip İstanbul’a yaraşır bir GREATIST için, herkesin, en çok da Dental İstanbul’u bugünlere taşıyan siz VYG ailesinin desteğine ihtiyacımız var.

Hep birlikte, yolumuz açık olsun.


Bu makale, Dişhekimliği Dergisi’nin Ocak 2015 tarihli 117. sayısında yayınlanmıştır.

1996
Yazarın Diğer Yazıları

Dişhekimliği Dergisi'nin yeni formatını nasıl buldunuz?