Dentiss Logo

SİGNAL Yeni Bane V Serisi Diş Fırçaları

Signal Bane V serisi, derinlemesine temizlik sağlayan, hassas dişler için ve diş lekelerini çıkarmada daha güçlü etki yaratan 3 farklı diş fırçasından oluşuyor.
08.06.2016       15.37.23
Signal, ağız anatomisine en uygun tasarımı sayesinde ulaşılması en zor dişlere bile kolayca ulaşan yeni Bane V serisi diş fırçalarını tasarladı. Signal Bane V serisi, derinlemesine temizlik sağlayan, hassas dişler için ve diş lekelerini çıkarmada daha güçlü etki yaratan 3 farklı diş fırçasından oluşuyor.

Fırçalar, üç açılı boyunları, V şeklindeki kılları ve manevra kabiliyetiyle diş fırçalamayı kolaylaştırırken canlı renkleriyle dikkat çekiyor.

V-Clean: V şeklindeki fırça kılları sayesinde sıradan düz kesimli diş fırçalarına göre daha ayrıntılı ve fazla bakteri plağı temizler.

Slim Care: Yumuşak kılları ile diş minesine özel bakım uygulayacak şekilde hassas diş ve diş etleri için özel olarak üretilmiştir. Zor alanlara ulaşarak, derinlemesine ve hassas temizlik sağlar.

V-White: Fırça kılları dişteki lekeleri hassasiyetle temizlemek üzere tasarlanmıştır.

SİGNAL


Önemli Not: “Dentiss.com PNV-Piyasada Neler Var” sayfalarında yayınlanan ürünlere ait bilgiler, üretici, ithalatçı veya dağıtıcı firmalar tarafından hazırlanmaktadır. Dentiss.com’da yayınlanması, Vestiyer Yayın Grubu’nun bu ürünü tavsiye veya refere ettiği anlamına gelmez.

Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © Vestiyer Yayın Grubu, 1989-2020. Tüm Hakları Saklıdır.