Dentiss Logo

Onbeş Yıldır Kongre Düzenlerim, Böyle Bir Duyuru Yapacağım Aklıma Gelmezdi

13.10.2016

28-30 Ekim’de yapacağımız GREATIST 2016 Diş Hekimliği Kongre kayıtlarımız tamamiyle doldu. İlgi ve güveniniz için en içten, en samimi duygularla teşekkür ederiz.

Hadi itiraf edelim, gerçekten çok duygulandık.

GREATIST bünyesinde gerçekleştirilecek olan kongre, sempozyum ve kurslara, 1252 diş hekimi, 295 diş teknisyeni, 118 hekim yardımcısı ve 289 öğrenci olmak üzere toplamda 1761 kişi kayıt yaptırdı.

Daha önce duyurmuştuk, tamamen şeffaf bir süreç yürütüyoruz ve bütün kayıtlı katılımcılarımızı resmi web sayfamızda yayınlıyoruz:
http://greatist.pro/Katilimci-Listesi-s103tr.html

(Fuar ziyareti için kayıt olan hekimler ve sektör mensupları bu rakama dahil değil tabii ki.)

ELİNDE DAVETİYESİ OLAN MESLEKTAŞLAR

Elinde daha önceden temin ettiği davetiyesi bulunan fakat kesin kayıt işlemini yaptırmamış olan meslektaşlarımızdan, bir an önce davetiye üzerindeki talimatlara uygun şekilde kayıtlarını yaptırmalarını rica ediyoruz. Çünkü onlar için kısıtlı da olsa bir miktar koltuk rezerve ettik.

“Greatist Fulpaket Üyesi” olup da kesin kaydını yaptırmayan meslektaşlarımız da aynı şekilde, bir an önce 0212 481 02 20 no’lu telefondan Ergül veya Elvan hanım ile irtibata geçmeli ve kayıtlarını kesinleştirmeliler.

FUAR ZİYARETİ İÇİN KAYITLAR AÇIK

Yaklaşık 4000 metrekarelik bir alanda sektörün önde gelen onlarca firması stand açıyor. Fuar alanımız bütün sektör mensuplarına açık. Ücretsiz fuar ziyaret kaydınızı http://www.greatist.pro/kaydet-urlregister.html linkini tıklayarak hemen yapabilirsiniz.

Ekim sonunda, Grand Cevahir Konrge Merkezi’nde görüşmek üzere, bütün meslektaşlarımıza yürekten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Dt. BÜLENT MANAV
Greatist Düzenleme Komitesi Adına

Yorum Ekle
© Copyright 2020, Tüm Hakları Saklıdır. Vestiyer Yayın Grubu