Dentiss Logo

İmplantoloji Temel Eğitimi (Kadavra Uygulamalı)

On yıllık implantoloji eğitim tecrübemiz ile yedi yıllık kadavra uygulamalı kurs tecrübemizi sentezledik ve Türkiye’nin ilk “Kadavra Uygulamalı Temel İmplantoloji Kursu”nu tasarladık. Diş hekimliği bilimine, bütün kalbimizle armağan ediyoruz.
13.01.2016       17.36.17
Tarih&Yer:
18-20 Mart 2016
İstanbul

Eğitmenler:
Prof. Dr. Bahadır Giray
Prof. Dr. M. Kemal Ünsal
Doç. Dr. Selçuk Tunalı

Kontenjan:
20 Kişi


On yılı aşkın bir süredir VESTA olarak düzenlemekte olduğumuz kurslar arasındaki en önemli başlıklardan biri hiç şüphesiz implantolojdir. Zaman içerisinde edindiğimiz tecrübeler ve katılımcı meslektaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda, sürekli bir gelişim çizgisi izleyen implantoloji kurslarımız, artık yeni bir dönemeçte.


On yıllık implantoloji eğitim tecrübemiz ile yedi yıllık kadavra uygulamalı kurs tecrübemizi sentezledik ve Türkiye’nin ilk “Kadavra Uygulamalı Temel İmplantoloji Kursu”nu tasarladık. Diş hekimliği bilimine, bütün kalbimizle armağan ediyoruz.

Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek olan “Kadavra Uygulamalı İmplantoloji Temel Eğitimi”nin hem teorik hem de pratik açıdan oldukça kapsamlı bir içeriği var. Eğitmenlerin, uzun yıllar zarfında edindikleri deneyimlere dayanarak hazırladığı teorik anlatımlar, pratik uygulamalarla zenginleştirililiyor.

Eğitimin uygulamalı bölümü, önce özel modeller üzeride, ardından da taze insan kadavrası kullanılarak, gerçeğe en yakın dokular üzerinde gerçekleştiriliyor. İmplant yerleştirmeden dikiş tekniklerine, greftlemeden membran kullanımına kadar birçok uygulamayı, bizzat deneyimleyeceksiniz.

Üç gün sürecek olan Kadavra Uygulamalı İmplantoloji Temel Eğitimi, katılımcı diş hekimlerinin bilgilerini güncellemek, güçlendirmek ve sistematize etmek suretiyle, onlara bütüncül bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor.İmplant uygulamaya başlamak için iyi bir gün.

Eğitimin Hedefi

İmplant uygulamaya başlamak isteyen dişhekimlerinin bilgilerini tazelemek, güncellemek, güçlendirmek ve sistematize etmek suretiyle, onlara bütüncül bir bakış açısı kazandırmak ve implant uygulamaya yeterli bilgi, beceri, özgüven ve cesaretle başlamalarına yardımcı olmak.

Geometrik oranlarla büyüyen dental implant dünyasında siz de yerinizi almakta gecikmeyin.

Kadavra Uygulamalı İmplantoloji Temel Eğitimi’nin hem teorik hem de pratik açıdan oldukça kapsamlı bir içeriği var. Eğitmenlerin, uzun yıllar zarfında edindikleri deneyimlere dayanarak hazırladığı teorik anlatımlar, pratik uygulamalarla zenginleştiriliyor.

Üç gün sürecek olan Kadavra Uygulamalı İmplantoloji Temel Eğitimi, katılımcı diş hekimlerinin bilgilerini güncellemek, güçlendirmek ve sistematize etmek suretiyle, onlara bütüncül bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor.

Kadavra Üzerinde Çalışmak Niçin Önemli?

Eğitimde kullanılacak olan taze insan kadavraları, formollenmemiş yani herhangi bir kimyasal işleme tabi tutulmamış, sadece dondurulmuş olduklarından, dokular tamamen gerçek yapılarını muhafaza etmektedir.

Bu yüzden mesleğinizi uygularken karşılaşacağınız riskleri önceden görme, dokuları yakından inceleme ve gerçek dokular üzerinde çalışma imkanı bulacaksınız.

Kadavrada Hangi Uygulamaları Yapacaksınız?

Aşağıda da belirtildiği gibi, kadavra üzerinde implant yerleştirme, anatomik dokuları inceleme, greft ve membran uygulaması, dikiş teknikleri ve daha birçok işlemi, eğitmenler nezaretinde bizzat yapacaksınız.

Eğitim Nerede?

Üç gün sürecek olan implantoloji eğitimimizin teorik ve pratik bölümleri İstanbul Göztepe’de bulunan, Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Birimi’nde gerçekleştirilecek.

Kadavra üzerindeki çalışmamız da yine aynı bina bünyesinde bulunan ve dünya standartlarında dizayn edilmiş anatomi laboratuarında yapılacak.


Katılım Ücreti ve Ödeme Kolaylıkları


Eğitime Katılım Ücreti
İlk 10 Kayıt İçin: 3.780 TL (KDV Dâhil)
11.Kayıttan İtibaren: 4.500 TL (KDV Dâhil)

Fiyata Dahil: 3 günlük Kadavra Uygulamalı İmplantoloji Temel Eğitimi, teorik ve uygulamalı eğitimler, malzeme ve ekimpan,  eğitim dokümanları, öğle yemekleri ve çay-kahve servisi, sertifika.


Kredi Kartına Taksit
Katılım ücretini World veya Bonus kredi kartınızla vade farksız 5 taksitte,
diğer kredi kartlarıyla 2 taksitte ödeyebilirsiniz.

Size Uygun Ödeme Şekli
Size en uygun ödeme şeklini belirlemek ve detaylar hakkında bilgi almak için
0212 481 02 20
0555 518 87 27
no’lu telefondan İLHAN KÖSE ile görüşebilirsiniz.


Reklam
Reklam

Yorum Ekle
© Copyright 2020, Tüm Hakları Saklıdır. Vestiyer Yayın Grubu