Dental Tribune Türkiye Sempozyumu’na Kayıt Olmak Ücretsiz
Dünyanın en yaygın dental yayın ağı DTI, DİŞSİAD ve CNR işbirliği ile düzenlenen “Dental Tribune Türkiye Sempozyumu” bu yıl 12-15 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek. 4 gün boyunca tüm sektörden katılımcıları ağırlayacak bu etkinliğe aşağıdaki adımları takip ederek kolayca “ücretsiz” kayıt olabilirsiniz.
14.03.2018 17:35
Dental-Tribune-Turkiye-Sempozyumu’na-Kayit-Olmak-Ucretsiz
İlk defa 2016 yılında IDEX kapsamında yapılan Dental Tribune Türkiye Sempozyumu büyük ses getirdi. İlk iki sempozyumda elde edilen başarıyı ve katılımcı hekimlerden gelen talepleri göz önüne alan DİŞSİAD, CNR ve DTI yönetimleri, bu yılki etkinliğin dört gün boyunca yapılmasına karar verdi.

Sempozyum, Türkiye’nin ağız ve diş sağlığı endüstrisine yönelik düzenlenen en büyük fuarı olarak bilinen IDEX kapsamında yapılıyor.

Bilim İnsanları Yenilikleri Anlatıyor

IDEX, dünya genelinden katılan misafirlerini bu yıl, 12-15 Nisan tarihlerinde ağırlayacak. DİŞSİAD ve CNR Fuarcılık destekleri ile yapılan fuarda yoğun ilgi gören “Dental Tribune Türkiye Sempozyumu”nun üçüncüsü ise fuarla eş zamanlı olarak 12 Nisan’da başlayıp fuar boyunca farklı etkinliklerle devam edecek.

Bu yıl diş hekimlerinin yanı sıra, diş teknisyenleri ve dental asistanların da katılabileceği oturumlar olacak.

Tüm Diş Hekimliği Yenilikleri Bu Sahnede

Ulusal ve uluslararası yirmiden fazla konuşmacının sahne alacağı kapsamlı programda endodontiden proteze, restorasyondan dijital diş hekimliğine, implanttan adeziv diş hekimliğine kadar tüm konularla ilgili yenilikler katılımcılarla paylaşılacak.

Konfirmasyonu tamamlanan konuşmacılardan bazıları şöyle: Prof. Dr. Bilge Hakan Şen, Prof. Dr. M. Kemal Ünsal, Prof. Dr. Kıvanç Akça, Doç. Dr. Hanefi Kurt, Doç. Dr. Emir Yüzbaşıoğlu, Doç. Dr. Burak Özçelik, Prof. Dr. Mustafa Sancar Ataç, Dr. Taha Özyürek, Dr. Hugo Sousa Dias, Dr. Guiseppe La Rosa, Dr. Gian Luigi Rubini, Dr. Ilia Roussou, Dr. Marco Tamani Savi, Dr. Christos Krasadakis, Dt. Mustafa Bekerecioğlu, Dt. Yigit Kurt, Dt. Münir Demirel, CDT. Moreno Fiora.

Katılım Ücretsiz Ancak Online Kayıt Mecburi


CNR Fuar Merkezi içinde kurulacak olan Konferans Salonu’nda düzenlenecek Sempozyum, 12-15 Nisan 2018 tarihleri arasında yapılacak.

Katılımın ücretsiz olduğu DT Türkiye Sempozyumu’na, kısıtlı kontenjan sebebiyle, mutlaka önceden online kayıt yaptırmak gerekiyor. VYG üyeleri için bir dakikadan az süren online kayıt işlemi için
www.dtsempozyum.com/onlinekayit.html linkinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanız yeterli.

VYG üyesi olmayan katılımcıların kayıt işlemleri ise sayfadaki “Üye Ol” butonuna basıp ücretsiz üyelik formunu doldurduktan sonra tamamlanacak.


Kontenjan 500 kişiyle sınırlı olup, sistem başvuru önceliğine göre çalışacaktır. Sorularınız için 0212 481 02 20 no’lu telefondan Elif Taman, Ergül Kaya ve Elvan Genç ile görüşebilirsiniz.

Haber: Elif Taman (VYG)
YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Bu haber 15063 farklı kişi tarafından okundu
Reklam
Reklam
Reklam

Dişhekimliği Dergisi'nin yeni formatını nasıl buldunuz?