Dentiss Logo

4000 Diş Hekimi İzmir’e Kongreye Gelecek

14 yıl sonra Türk Dişhekimleri Birliği (TDB) Uluslararası Kongresi İzmir Dişhekimleri Odası Yönetimi’nin çaba ve gayretleriyle 26-28 Mayıs 2016’da İzmir’de gerçekleşecek.
03.06.2015       12.15.41
İzmir’in yeni fuar ve kongre merkezi Fuar İzmir’in varlığını da değerlendiren İzmir Dişhekimleri Odası Başkanı Prof. Dr. Rıza Alpöz ile ekibi kolları sıvadı. Bütün girişimlerini tamamlayan ekip, İzmir’in turizmine ve ekonomisine katkı sağlayacak Türk Dişhekimleri Birliği (TDB) Uluslararası Kongresi’ni İzmir’e getirmeyi sağladı.

İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Oditoryumu’nda yapılan 21.Uluslarası TDB Kongresi’ne katılan Prof. Dr. Alpöz, kapanış töreninde Türk Dişhekimleri Birliği Başkanı Prof.Dr.Taner Yücel ve İstanbul Dişhekimleri Odası Başkanı Murat Ersoy’dan kongre bayrağını teslim aldı. Burada bir konuşma yapan İzmir Dişhekimleri Odası Başkanı Prof. Dr. Rıza Alpöz, “tüm enerjimiz ve gücümüzle, İzmir’de yıllar sonra bu kongreyi en iyi şekilde organize etmek için çalışıyoruz. Bu Kongre, İzmir’ in sosyal ve ticari hayatına büyük bir soluk getirecek 4000’e yakın yerli ve yabancı diş hekimini ve dental sektörü İzmir’de buluşturacak” diyerek destekleri için, İzmir Büyük şehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş ve İzfaş yetkililerine teşekkür etti.

Kaynak: www.haberhurriyeti.com


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.
Reklam
Reklam

Yorum Ekle
Copyright © Vestiyer Yayın Grubu, 1989-2021. Tüm Hakları Saklıdır.