Dentiss Logo

3M Lava™ Ultimate: 3M'in devrimsel rezinnano-seramik ürünü

Geniş endikasyon yelpazesinde konforlu ve güvenli kullanım sahaları açmaktadır. Lava™ Ultimate restoratifi yüksek estetik, güç ve eşsiz fonksiyonellik sağlayan bir rezinnano-seramiktir. 10 yıl garantilidir.
08.06.2016       15.20.45

3M Lava™ Ultimate: 3M'in devrimsel rezinnano-seramik ürünü geniş endikasyon yelpazesinde konforlu ve güvenli kullanım sahaları açmaktadır. Lava™ Ultimate restoratifi yüksek estetik, güç ve eşsiz fonksiyonellik sağlayan bir rezinnano-seramiktir. 10 yıl garantilidir (Otorize sistemler ile). 4 eksen, kuru şekilde işlenebilir. Cam seramiklere göre karşıt dentisyonda daha az aşınma özelliği taşır.

Çiğneme kuvvetleri abzorbe edilir. Ağız-içi ya da ağız-dışı kompozitler ile makyaj, ilave, tamir olanakları vardır. Ekleme/çıkarma tekniklerinin kabul edilmesi sayesinde daha iyi oklüzal uyum sağlar. Son derece hızlıdır. Pişim gerektirmez. 

Turkuaz Dental, Tel: 0232 464 06 66


Önemli Not: “Dentiss.com PNV-Piyasada Neler Var” sayfalarında yayınlanan ürünlere ait bilgiler, üretici, ithalatçı veya dağıtıcı firmalar tarafından hazırlanmaktadır. Dentiss.com’da yayınlanması, Vestiyer Yayın Grubu’nun bu ürünü tavsiye veya refere ettiği anlamına gelmez.

Reklam
Reklam

Yorum Ekle
© Copyright 2020, Tüm Hakları Saklıdır. Vestiyer Yayın Grubu