Yayınlar » Dergiler

26.01.2017 / Yayınlar / Dergiler
Dishekimligi-Dergisi-5-Yillik-Abonelerine-Hediyeler-Devam-Ediyor
28 yıldan bu yana diş hekimliği mesleğinin ve biliminin hizmetinde olan Dişhekimliği Dergisi, 5 yıllık abone olanlara çok güzel bir kampanya sunuyor. Diş hekimleri, sadece 255 TL ödeyerek hem 5 yıl boyunca dergiye indirimli abone oluyor hem de seçeceği iki kitaptan birine ücretsiz sahip oluyor.

19.12.2016 / Yayınlar / Dergiler
Periodontoloji-Sayisini-Aldiniz-mi
Sistemik Hastalıklarla Etkileşim, Cerrahi ve Cerrahi Olmayan Tedaviler, Dişeti Çekilmeleri, Keratinize Mukoza ve İmplantta Başarı, Tedavinin İdamesi… Hepsi ve daha fazlası “Dişhekimliği Dergisi”nin 125. Sayısında...
02.09.2016 / Yayınlar / Dergiler
Meandros-Dergisi-Uluslararasi-Indekste
Adnan Menderes Üniversitesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Yasemin Turan ve Doç. Dr. Senem Yiğit Özer’in editörlüğünü yaptığı dergi, uluslararası indekslerde yerini aldı.

09.06.2015 / Yayınlar / Dergiler
Dishekimligi-Dergisi’nin-118’inci-Sayisi-Cikti

26 yıldır yayın hayatına aralıksız devam eden ‘Dişhekimliği Dergisi’, dişhekimliği sektörüyle ilgili birçok makale ve haberiyle okuyucuları ile buluştu. 

 

02.08.2014 / Yayınlar / Dergiler
Yeni-Sayimiz-Dental-Fotografcilik
Dişhekimliği Dergisi’nin bu sayıdaki kapak konusu “Renk Saptamadan Kanıtlı Diş Hekimliğine Dental Fotoğrafçılık”. Estetik çalışmalarını fotoğraflarla belgelemek isteyen, renk saptama konusunda fotoğraftan yardım almak isteyen ya da sadece merak eden tüm diş hekimlerinin keyifle okuyacağı 4 farklı makale bu sayıda. Ayrıca “Dental Hemşirelik” ve “Diş Hekimliğinde Görüntüleme” konulu makaleler de yine bu sayımızda.
31.05.2014 / Yayınlar / Dergiler
Yeni-Sayimiz-Cikti-Goruntuleme-Sistemleri-ve-Tomografi-Okuma
25. yılını kutlayan Dişhekimliği Dergisi’nin son sayı kapak konusu “Görüntüleme Sistemleri ve Tomografi Okuma”. Diş hekimleri kapak konusu ile ilgili 4 farklı makaleyi bu sayıda okuyabilir. Aynı zamanda “Muayenehane İşletmeciliği” ve “İnsan Haklarından Hasta Haklarına Giden Yoldaki Gelişmelere Bir Bakış ve Yorumlamalar” konulu makaleler de mutlaka okunmalı.
17.04.2014 / Yayınlar / Dergiler
Yumusak-Dokularda-Estetik-Yaklasimlar
Dişhekimliği Dergisi’nin son sayısı “Yumuşak Dokularda Estetik Yaklaşımlar” kapak konusu ile yayımlandı. Kapak konusu ile ilgili 5 farklı makale bu sayıda diş hekimlerine sunuluyor. “Hekimlikte Ve Diş Hekimliğinde Şarlatanlık Üzerine Yorumlamalar” konulu makale de okunması gereken yazılardan.
20.02.2014 / Yayınlar / Dergiler
Dis-Hekimligi-Vitrine-Cikiyor
Artık diş hekimliği sektöründeki firmalar için ürünlerini, malzemelerini, cihaz ve ekipmanlarını, daha detaylı bir şekilde tanıtmak, kendini tam anlamıyla ifade edebilmek için yepyeni bir mecra var: PNV
 
PNV’nin ne anlama geldiğini siz sormadan biz söyleyelim:  “Piyasada Neler Var” kelimelerinin baş harfleriyle oluşturulmuş bir isim PNV.

25.12.2013 / Yayınlar / Dergiler
Adan-Zye-Gulus-Tasarimi
Dişhekimliği Dergisi, 110’uncu sayısında “Gülüş Tasarımı”nı ele alıyor. Gülüş dizaynının püf noktalarına dair önemli bilgilerin yer aldığı dergide sektöre dair tüm güncellikler de okurlara sunuluyor.
27.06.2013 / Yayınlar / Dergiler
Erken-Cocukluktan-Eriskinlige-“Koruyucu-Dis-Hekimligi”
Dişhekimliği Dergisi'nin 109. sayısı yayınlandı. "Koruyucu Diş Hekimliği"nin kapak konusu olarak işlendiği, çok sayıda makalenin yayınlandığı; röportajların, teknolojik ve güncel gelişmelerin sunulduğu yeni sayı dolu dolu içeriği ile tam 96 sayfa!
26.04.2013 / Yayınlar / Dergiler
Dishekimligi-Dergisinde-Rehberli-Implantoloji-Ele-Aliniyor
Diş hekimliği camiasının 24 yıldır nabzını tutan Dişhekimliği Dergisi, yeni sayısında “Rehberli İmplantoloji” konusunu ele alıyor. İçeriğinde çeşitli branşlarda çok sayıda makaleye ve güncel gelişmelere yer verilen dergi tam 80 sayfa ile yayında!
13.03.2013 / Yayınlar / Dergiler
Dishekimligi-Dergisi-Yeni-Yasinda-Yeni-Yuzuyle
Diş hekimliği sektörünün yayıncılık konusunda nabzını tutan Vestiyer Yayın Grubu, 1989 yılından bu yana muayenehane pratiğine yönelik yayınladığı Dişhekimliği Dergisi’nin yeni sayısını elit bir formatla sizlere sunuyor. Kapak konusu olarak “Kök Hücre”nin işlendiği dergide sektörle ilgili çok sayıda içerik bulunuyor.
28.05.2012 / Yayınlar / Dergiler
Dishekimligi-Dergisinden-Benzersiz-Kampanya
25 yıldan bu yana diş hekimliği mesleğinin ve biliminin hizmetinde olan Dişhekimliği Dergisi, benzersiz bir abone kampanyası düzenledi. Dişhekimleri, sadece 249 TL ödeyerek hem 5 yıl abone oluyor hem de iki ayrı kitabı ücretsiz alıyor.
30.04.2012 / Yayınlar / Dergiler
Malpraktise-dair-her-sey-Dishekimligi-Dergisi’nde
Muayenehane pratiğine yönelik yayımlanan Dişhekimliği Dergisi’nin 103’üncü sayısı okurlarıyla buluştu. Derginin bu sayısının kapak konusu; tıbbi uygulama hatası olarak adlandırılan "Malpraktis".
05.03.2012 / Yayınlar / Dergiler
Dishekimligi-Dergisi’nin-102-sayisinda-‘Estetik-Post-Sistemleri’-ele-aliniyor
Sektörün en köklü yayını olan Dişhekimliği Dergisi’nin 102'inci sayısı, okurlarıyla buluşuyor. Vestiyer Yayın Grubu tarafından yayınlanan derginin yeni çıkan 102. sayısında kapak konusu olarak ‘Estetik Post Sistemleri’ işleniyor. Dergide, çeşitli üniversitelerden değerli akademisyenlerin özenle hazırladıkları makalelerin yanı sıra güncel gelişmeler Dişhekimliği Dergisi okuyucularına sunuluyor.
31.05.2010 / Yayınlar / Dergiler
Bedava-Kitap-
Vestiyer Yayın Grubu, Haziran ayına özel bir kampanya düzenliyor. Haziran ayı içerisinde, dentiss.com alışveriş sayfalarını kullanarak, Vestiyer Yayın Grubu dergilerinden herhangi birine abone olan veya kitap satın alan herkese, Türk dişhekimleri tarafından beğenilerek okunan ABD'li endodonti uzmanı Dr. Richard Mounce'a ait MÜKEMMEL ENDODONTİ kitabı hediye ediliyor. Bu kampanya dentiss.com alışveriş sayfalarını tanıtma amaçlı olarak sadece Haziran ayı boyunca gerçekleşen internet satışlarında geçerli olacak.
06.11.2009 / Yayınlar / Dergiler
Asisdent’in-yeni-sayisi-cikti
Türkiye’nin ilk ve tek ağız-diş sağlığı yardımcı personel dergisi Asisdent’in ikinci sayısı yayımlandı. Dişhekimliği yardımcı personellerinin merakla beklediği derginin sayfalarında haber, röportaj, malzeme bilgisi, makale, dental terminoloji, gezi sayfası ve ajanda bulunuyor. Yardımcı personellerin ilgiyle okuyacakları Asisdent Dergisi’nin yeni sayısında konusunda tanınan isimler tarafından hazırlanmış şu makaleler bulunuyor:
06.10.2009 / Yayınlar / Dergiler
Kim
İşte size dişhekimliği konusundaki “ilk”lere ve “en”lere dair tam 12 soru: Dişhekimliği konusunda 20 yıldır aralıksız ve düzenli çıkan tek dergiyi kim yayınlıyor? İmplantoloji konusundaki en kapsamlı kitap, hangi yayınevinden çıktı? Dünyanın en iyi diş teknisyenliği dergisini Türkçeye kim kazandırdı? İlk “Ağız Diş Sağlığı Yardımcı Personel Sempozyumu”nu düzenleyen firma hangisiydi?
29.09.2009 / Yayınlar / Dergiler
Roots-yine-ilgi-cekecek
Eylül 2007’den itibaren yayınlanan ve dişhekimleri tarafından ilgiyle takip edilen Türkiye’nin ilk endodonti dergisi Roots’un 6. sayısı yayımlandı. İstanbul Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Faruk Haznedaroğlu’nun editörlüğünü yaptığı derginin bu sayısında, yerli ve yabancı birçok yazara ait makaleler, çeşitli haber röportajlar yer alıyor.
25.09.2009 / Yayınlar / Dergiler
Dishekimligi-Dergisi’nin-88-sayisi-cikti

Muayenehane pratiğine yönelik olarak hazırlanan ve her kesimden dişhekiminin severek okuduğu Dişhekimliği Dergisi’nin 88. sayısı yayınlandı. “Dişhekimliğinde Lazer”in kapak konusu olarak işlendiği derginin bu sayısında yine değişik konularda makaleler, haber ve röportajlar yer alıyor. Dergide kapak konusu kapsamında alanında tanınan akademisyenlerce hazırlanan makaleler arasında şunlar bulunuyor:

27.03.2009 / Yayınlar / Dergiler
Ingilizce-Dental-Istanbul-Gazetesi
İstanbul’u dünyanın sayılı dental kongre merkezlerinden biri haline getirme hedefiyle çalışmalarını yoğunlaştıran Vestiyer Yayın Grubu (VYG), Dental İstanbul’u uluslararası platformda daha etkin ve düzenli tanıtmak amacıyla Dental İstanbul Gazetesi’ni yayınlamaya başladı. 13-15 Kasım 2009 tarihlerinde yapılacak olan Dental İstanbul Kongresi’nin uluslararası boyutunu genişletmeyi hedefleyen VYG, gazeteyi ilk olarak 24-28 Mart tarihlerinde Almanya’nın Köln şehrinde yapılan 33. IDS Fuarı’nda dağıttı.
07.03.2009 / Yayınlar / Dergiler
Dishekimligi-Dergisi’nin-85-sayisi-yine-dopdolu
Her kesimden dişhekiminin büyük bir ilgiyle okuduğu Dişhekimliği Dergisi’nin 85. sayısı yayımlandı. “Koruyucu Dişhekimliği”nin kapak konusu olarak ele alındığı derginin yeni sayısında, dişhekimliğinin değişik alanlarından makaleler, röportaj ve haberler yer alıyor. Dergide kapak konusu çerçevesinde birbirinden değerli akademisyenlerin hazırladığı makaleler arasında; Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi
24.04.2009 / Yayınlar / Dergiler
Asisdent-Dergisi’nin-ilk-sayisi-cikti

Türkiye’nin ilk ve tek ağız-diş sağlığı yardımcı personel dergisi Asisdent’in birinci sayısı yayımlandı. Dişhekimliği yardımcı personellerinin merakla beklediği derginin sayfalarında haber, röportaj, malzeme bilgisi, makale, dental terminoloji, gezi sayfası ve ajanda bulunuyor. Yardımcı personellerin ilgiyle okuyacakları Asisdent Dergisi’nin birinci sayısında konusunda uzman akademisyenler tarafından hazırlanmış şu makaleler bulunuyor:

16.01.2009 / Yayınlar / Dergiler
Dishekimligi-Dergisi’nin-84-sayisi-cikti

Her kesimden dişhekiminin merakla takip ettiği Dişhekimliği Dergisi’nin 84. sayısı yayımlandı. Kapak konusu olarak “Kök hücre teknolojisi greft materyalleri”nin işlendiği derginin bu sayısında birbirinden değerli akademisyenlerin hazırladığı makaleler, geçtiğimiz Kasım ayında yapılan Dental İstanbul Kongresi ile ilgili ayrıntılar, çeşitli kişilerle gerçekleştirilen röportajlar ve haberler yer alıyor.

24.12.2008 / Yayınlar / Dergiler
Bu-Dergi-Yardimciniz-Icin

Nitelikli ve donanımlı bir yardımcı personelin, muayenehanenizin işleyişine yapacağı katkıyı anlatmaya gerek yok. Yaptığı işi bir “meslek” olarak algılayan, herhangi bir “eleman” olmayıp bir “sağlık çalışanı” olduğunun bilincinde, dişhekimliği terminolojisini bilen ve ihtiyacı olan bilgi birikimine sahip yadımcılar... Vestiyer Yayın Grubu, bu noktadan hareketle bir “Yardımcı Personel Eğitim Seminerleri” dizisi başlattı. Şimdi bir adım daha atıyor ve hem bu eğitimin “sürekliliğini” sağlamak, hem de bu eğitime vakit/kaynak ayıramayan dişhekimlerine destek olmak amacıyla yepyeni bir derginin yayınına başlıyoruz: ASİSDENT

25.11.2008 / Yayınlar / Dergiler
Dishekimligi-Dergisi’nin-83-sayisi-yine-dopdolu
Her sayısında farklı bir kapak konusunu işleyen ve 18 yıldır dişhekimleri tarafından büyük ilgiyle okunan Dişhekimliği Dergisi’nin 83. sayısı yayınlandı. Dişhekimliğinin çeşitli alanlarında tanınmış akademisyenler tarafından hazırlanmış makalelerin yer aldığı derginin kapak konusunu, muayenehanelerde 1 Eylül 2008 tarihinden itibaren bulundurulması zorunlu hale getirilen POS cihazları ve uygulamadaki detayları oluşturuyor.
25.09.2008 / Yayınlar / Dergiler
Estetik--Implant-Dergisi’nin-10-sayisi-yayinlandi
İngiltere’de dental yayıncılık konusunda market lideri olan Finlayson Media Company tarafından yayınlanan ve Vestiyer Yayın Grubu’nun titiz çalışmasıyla okuyucuya ulaşan Estetik&İmplant Dergisi’nin 10. sayısı yayınlandı. Temel uygulamalardan ileri seviyelere kadar implanta ve estetiğe dair, güvenilir ve anlaşılır bir bilgi kaynağı olan derginin bu sayısında da dişhekimleri için son derece öğretici bilgilerin bulunduğu yurtiçi ve yurtdışından makaleler bulunuyor.
22.09.2008 / Yayınlar / Dergiler
Dishekimligi-Dergisi’nin-82-sayisi-yayinlandi
Her sayısında farklı bir kapak konusunu işleyen ve dişhekimleri tarafından büyük ilgiyle okunan Dişhekimliği Dergisi’nin 82. sayısı yayınlandı. Çeşitli dişhekimliği fakültelerinden akademisyenler tarafından hazırlanmış makalelerin yer aldığı derginin kapak konusunu “Dişhekimliğinde zirkonya” oluşturuyor.
12.06.2008 / Yayınlar / Dergiler
Dental-Labor-Dergisi’nin-11-sayisi-yayinlandi
Üç yılı aşkın süredir Vestiyer Yayın Grubu tarafından büyük bir titizlikle hazırlanan ve 3 ayda bir yayımlanan Dental Labor Türkiye dergisinin 11. sayısı çıktı. Önceki sayılarda olduğu gibi yine dopdolu bir içerikle okuyucusunun karşısına çıkan Dental Labor Türkiye dergisinin bu sayısında ürün tanıtımından haberlere, röportajlardan orijinal makalelere pek çok konu yer alıyor.
19.04.2008 / Yayınlar / Dergiler
Implant-Tribune’nun-ilk-sayisi-cikti
Dişhekimliği alanında dünyanın önde gelen yayın gruplarından biri sayılan Dental Tribune International tarafından yayınlanan Implant Tribune’nin Türkçe ilk sayısı çıktı. Gazete formatında 16 sayfa olarak yayınlanan dergi, implant konusunda sektörde yaşanan son gelişmeleri takip etmek isteyen dişhekimleri tarafından büyük beğeniyle okunacak.
1 2 »

Dişhekimliği Dergisi'nin yeni formatını nasıl buldunuz?